Fotograf - Třebíč

Dobrý den, sháníme fotografa na 25.8.2018 okolí Třebíče.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. A na ukázku pár snímků přímo z Třebíče Přeji hezký den Zdeněk Fiamoli
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkar25 Dobrý den, tady je pár fotografií pro představu o stylu focení, více připojím do zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku. Budu se těšit na odpověď. Přeji prima víkend. David
Odpovědět
Doporučuji fotografa Ondřeje Koudelu, je to můj dobrý kamarád a skvělý fotograf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, bližší informace a ceník posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám volný. Na mém webu naleznete mojí práci a ceník. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme krásný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu vaši svatbu nafotit. Portfolio najdete na mém webu. Zasílám ještě sz Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkar25 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád bych Vás pozval k návštěvě svého portfolia v odkazu zde pod tímto příspěvkem. Váš termín mám zatím neobsazený. Pokud bymůj styl zaujal, rád se s Vámi a nastávajícím sejdu na nezávazné předsvatební schůzce, kde vše probereme a případně sepíšeme smlouvu. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) a automat na focení svatebních hostů i s rychlým tiskem Fotobot. Přikládám pár fotek z Třebíče, jako katedrála jo :) Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkar25 Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky a pokud se Vám zalíbí naše fotky na kterých dokumentujeme radost a neopakovatelný okamžik, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Dobrý den, sháním fotografa na termín 24.9. 2022, nejlépe z okolí Třebíče. Předem děkuji za Vaše nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si vybrali na nasi svatbu 9.7.2022 ivanabartikova🙂 a nebo kdo je jeste super je marieannaholikova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den , podívejte se na portfolio na webu a jestli se vám fotografie líbí, napište S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?