FOTOGRAF Těrlicko 21.10.2017

Fotograf na obřad v Těrlicku 21.10.2017 ??
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Rád Vám nabídnu mé služby. Bydlel jsem kousek od přehrady, takže i to okolí znám. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách. Přeji krásný zbytek dne. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
@dvakratanocz děkuji,je to celkem z ruky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Jsem z Brna. Pokud Vás moje nabídka zaujme, neváhejte mne kontaktovat. Více info Vám posílám do zprávy. S pozdravem Filip Fojtík
Odpovědět
Profilova fotka
renata andrlova
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaspedice Dopravu nemusíte vůbec řešit, ta cenu nemění, mám tam rodinu, tak je navštívím ;-)
Odpovědět
@dvakratanocz :) :) :) písnu sz :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, také nabízím své služby. Jsem z frýdku-místku a tudíž se můžeme i osobně sejít, mohu Vám ukázat kompletní galerie ze svateb, můžete se na cokoliv zeptat :). Na stránkách mám jak ceny, tak i galerie s fotkami. S pozdravem, Pavel Backa
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaspedice Milé nevesty, nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou volného termínu. Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaspedice Dobrý den slečno Lenko, Váš termín mám volný a budu rád pokud byste si našli čas a navštivila můj zdejší profil, kde kromě ukázky mé práce najdete i další potřebné informace. Jsem přímo z Havířova. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Muzu dopoučit Marka Suchého, je z Třince a v Těrlicku už i fotil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré info naleznete na mých stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se do zástupu mých kolegů a nabízím své služby. Více informaci naleznete na mých stránkách. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkaspedice Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?