Fotograf svatebního obřadu 8.7.2017 Kostelec n. Čer. lesy

Profilova fotka
Hledáme fotografa, i šikovného amatéra, na fotografování naší malé svatby 8. července letošního roku. Jedná se pouze o obřad a několik fotek po obřadu, v přírodě. Jde o druhou svatbu u nás obou, počet osob bude max. 10. Najde se někdo takový?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Do Kostelce to máme kousek. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín, více info zasílám v sz. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuste oslovit Zuzanu Mickovou, je přímo od vás tuším, cenově moc příznivá :-) https://www.facebook.com/ZuzanaMickov...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a v Kostelci jsem už párkrát fotila.Jsem z Č.Brodu. Info posílám do SZ. Přeji hezký večer :) Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji @beautyfoto @marpefoto a @mherstusova99 za jejich rychlé a vstřícné nabídky a @zachovamezazitky za krásný tip :-) Moc si toho vážím(e) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Nabídku jsem Vám zaslal do zprávy. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@janzeman dobrý den, moc děkuji za informaci, odpověď jsem Vám zaslala do IP zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
S radostí oznamuji, že fotografku pro náš den již máme díky této diskuzi zajištěnou. Moc díky všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slunickomil Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?