Fotograf (svatba v okolí Prahy, MB) 2022

25. lis 20218

Dobrý deň,
viete mi doporučiť dobrého svadobného fotografa na cca 8h, kt. by nestál viac ako 10 - 15K? Kľudne aj začínajúci fotograf, alebo niekto koho to baví a venuje sa foteniu 🙂
Termín 10.9.2022
Ďakujem 🙂

• Zdravím,
    nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂

• Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku.

Hodně zdaru v plánování 🙂
    Patrik & Radka Schöberovi

• Zdravím Vás,
    Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení. Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti
    Přeji hezký den

Tomáš Tomášek

• Sponzor fóra
  • @nika_hali  Dobrý den, tento termín mám prozatím volný a rád Váš svatební den nafotím. Více informací a nabídku najdete na mém webu.

• Dobrý den, pokud Vás osloví moje tvorba na webových stránkách, ráda přijedu a nafotím Vaši svatbu.

S pozdravem,
    Marcela 🙂

• Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách.

• Dobrý den,
    váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní najdete na webu.
    Hezký den Markéta

• Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí.
    Mám to k vám kousek a rád vám svatbu nafotím.
    Mám mnoho zkušeností s focením svateb a s cenou se určitě vejdeme 🙂
    Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography.
    Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂
    Mějte se pěkně
    Jakub

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Jsem rodinný a svatební fotograf, zajímám se o veškeré dění okolo svateb již několik let. Fotím páry, newborn, boudoir, lifestyle a porody.
    Fotografka a vizážistka
    Svatební fotograf nejen pro jižní Moravu
    Články od našich partnerů
    Zahlcení plánováním svatby? Ušetřete si starosti dovozem svatební kytice!
    Pánové nemusí na svatbě vypadat nudně. Stylové tipy, jak zpestřit outfit
    5 tipů, jak vybrat kapelu na svatbu, aby jste měli o zábavu postaráno!
    Archiv článků od partnerů