Menu Forum

Fotograf svatba 5.7.2014, Libouň

9. kvě 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
syllvik
Registrovala se 16. září 2013 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
syllvik
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,
hledáme fotografa na naši svatbu dne 5.7.2014 na zámku Libouň u Vlašimi.
Děkuji za nabídky, S. emoticon
24. dub 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

Foto a video - Region Praha
47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

@syllvik
Dobrý den,

váš termín mám volný. Pro více informací koukněte na můj web. V případě zájmu o mé služby mě neváhejte kontaktovat emoticon

Hezký den, ZeZu
24. dub 2014 v 17:45  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky v případě zájmu mě prosím kontaktujte. celý den fotím za 6000Kč, foto předávám na DVD, cestu ani nic dalšího nesmyslného neplatíte...
24. dub 2014 v 17:47  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
tento termín mám zatím, jako jedinou sobotu v červenci, neobsazený. Pokud by vás zaujal styl mojí práce, jsem vám k dispozici, stejně jako kolega kameraman. Prezentaci najdete na stránkách pod tímto příspěvkem.

Budu se těšit na případné setkání na předsvatební schůzce

s pozdravem Mikuláš Křepelka
24. dub 2014 v 17:47  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 Dobrý den,
zatím máme volno, fotíme ve dvou a v rámci svatby děláme i předsvatební focení zdarma (v Brně nebo pokud je to možné a máme cestu kolem, tak kdekoliv v ČR). Mrkněte k nám na profil nebo na web a když se Vám bude naše práce líbit, napište.
Přejeme krásný den.
J+P Nejedlí
24. dub 2014 v 18:34  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 2 týdny)

Také mám volný termín emoticon Více práce najdete na webu...
24. dub 2014 v 19:41  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@syllvik Dobrý večer. emoticon Ráda Vám nabídnu i své foto služby. Váš termín mám prozatím ještě volný. Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých web stránkách. emoticon Mějte se krásně, Petra
24. dub 2014 ve 20:46  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
facefoto
Facefoto Daniel Dančevský
Daniel Dančevský PRO

Foto a video - Region Liberec
6
fotoportrét
fotoportrét
facefoto
Facefoto Daniel Dančevský
Daniel Dančevský PRO

Foto a video - Region Liberec
6
 Dobrý večer, tento termín mám zatím také volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, kontaktujte mne prosím. Děkuji.
Přeji hezký zbytek večera.
Daniel Dančevský.
24. dub 2014 ve 20:55  •  www.facefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

Váš termín mám zatím také neobsazen.

Jakub Horák - VyfoťMě
24. dub 2014 ve 22:08  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
keridafoto (29 r.)
Kerida Foto
Lucia Genčanská (Ohrádková) PRO

2

“Od polovice marca (snáď sa trochu oteplí) máme chuť opäť sa vyblázniť s Holi farebným práškom :-) Fotky sú ideálne pre pár (napr. ako predsvadobné fotenie), či pre kamarátky ale aj rodinu. 10 farebných fotografií na DVD aj vyvolané vo formáte 15x21 za cenu 1900 kč (holi prášok samozrejme v cene) :-) Tak kto ide do toho s nami?”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer Sylvia, 5.7. máme zatiaľ voľno emoticon radi k vám prídeme aj z Brna a nafotíme váš veľký deň. Mrknite na naše stránky, v prípade, že sa vám zapáčia, zašlem cenník.

Lucia
24. dub 2014 ve 23:24  •  www.keridafoto.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
syllvik
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
syllvik
  • Neví, kdy bude svatba
 @jhorak
Dobrý den, pane Horák,
zaujala nás Vaše práce, focení svateb. Měli bychom zájem o nafocení pouze obřadu a následně společné fotky s hosty a nás-novomanželů. Mohu se zeptat na přibližnou cenu focení a dopravy? Místo svatby je Libouň u Vlašimi. Děkuji za odpověď, Sylvie Danielová.
25. dub 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Krasny den preji, vas termin mame momentalne volny emoticon budeme radi,pokud zavitate i na nase internetove stranky-tam naleznete veskere informace. S pozdravem Hanka z HSphoto
25. dub 2014 v 09:29  •  www.hsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
fotorande
Vaše svatební FOTORANDE...
Zuzana Kudějová PRO

Foto a video - Region Plzeň
3

“Dobrý den, jsem na BEREMESE nová a tak bych se ráda představila. Jsem (nejen) svatební fotografka a ráda Vám nabídnu své služby! Působím převážně v Plzni, ale dojet kamkoli po republice není problém!!! Při domlouvání svatebního focení upřednostňuji nezávaznou informační schůzku, protože je podle mě důležité, aby si fotograf a ženich s nevěstou "sedli", jedině tak mohou mít Vaše fotky”
(Před 2 lety)

Dobrý den, také mám tento termín volný. Budu ráda, když navštívíte moje stránky nebo místní profil a pokud Vás moje práce zaujme, bude mi ctí Vaši svatbu nafotit.
25. dub 2014 v 15:23  •  www.fotorande.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
davidkorsa
David Korsa
David Korsa PRO

4

“Ten pocit, když se už pravidelně opakuje feedback: "moc jsme si s tebou to focení užili, bavilo nás to..." a " ty fotky jsou perfektní / krásný / super...děkujeme moc!" ...”
(Před 2 lety)

Dobrý den, i já mám tento termín zatím volný. Pokud Vás bude bavit moje produkce, vše ostatní si povíme pak.
Mějte se fajn
David
25. dub 2014 v 16:40  •  davidkorsa.blogspot.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ket001
Registrovala se 13. června 2013 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
ket001
Registrovala se 13. června 2013 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Benešov.
 doporucuji fotomarik
6. kvě 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
fotograf_david_rajdl (33 r.)
DK PHOTO
David + Klaudie PRO

8
 Krásný večer, termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme.

David + Klaudie
9. kvě 2014 ve 23:44  •  www.dkphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”