Fotograf svatba 5.7.2014, Libouň

Dobrý den, hledáme fotografa na naši svatbu dne 5.7.2014 na zámku Libouň u Vlašimi. Děkuji za nabídky, S. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@syllvik Dobrý den, váš termín mám volný. Pro více informací koukněte na můj web. V případě zájmu o mé služby mě neváhejte kontaktovat ;-) Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky v případě zájmu mě prosím kontaktujte. celý den fotím za 6000Kč, foto předávám na DVD, cestu ani nic dalšího nesmyslného neplatíte...
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím, jako jedinou sobotu v červenci, neobsazený. Pokud by vás zaujal styl mojí práce, jsem vám k dispozici, stejně jako kolega kameraman. Prezentaci najdete na stránkách pod tímto příspěvkem. Budu se těšit na případné setkání na předsvatební schůzce s pozdravem Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím máme volno, fotíme ve dvou a v rámci svatby děláme i předsvatební focení zdarma (v Brně nebo pokud je to možné a máme cestu kolem, tak kdekoliv v ČR). Mrkněte k nám na profil nebo na web a když se Vám bude naše práce líbit, napište. Přejeme krásný den. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám volný termín :-) Více práce najdete na webu...
Odpovědět
Profilova fotka
@syllvik Dobrý večer. :-) Ráda Vám nabídnu i své foto služby. Váš termín mám prozatím ještě volný. Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých web stránkách. :-) Mějte se krásně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mám zatím také volný. Pokud se Vám moje práce bude líbit, kontaktujte mne prosím. Děkuji. Přeji hezký zbytek večera. Daniel Dančevský.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím také neobsazen. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer Sylvia, 5.7. máme zatiaľ voľno :-) radi k vám prídeme aj z Brna a nafotíme váš veľký deň. Mrknite na naše stránky, v prípade, že sa vám zapáčia, zašlem cenník. Lucia
Odpovědět
@jhorak Dobrý den, pane Horák, zaujala nás Vaše práce, focení svateb. Měli bychom zájem o nafocení pouze obřadu a následně společné fotky s hosty a nás-novomanželů. Mohu se zeptat na přibližnou cenu focení a dopravy? Místo svatby je Libouň u Vlašimi. Děkuji za odpověď, Sylvie Danielová.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny den preji, vas termin mame momentalne volny :-) budeme radi,pokud zavitate i na nase internetove stranky-tam naleznete veskere informace. S pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám tento termín volný. Budu ráda, když navštívíte moje stránky nebo místní profil a pokud Vás moje práce zaujme, bude mi ctí Vaši svatbu nafotit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento termín zatím volný. Pokud Vás bude bavit moje produkce, vše ostatní si povíme pak. Mějte se fajn David
Odpovědět
doporucuji fotomarik
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, termín máme volný. Rádi váš svatební den zvěčníme. David + Klaudie
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?