Fotograf svatba 27.5.2017 Mladá Boleslav, Česká Lípa, Nymburk a okolí

9. pro 2016110

Krásný den všem, hledáme fotografa na naši svatbu 27.5.2017 v hotelu Hrad Zvířetice (obec Zvířetice - kousek od Mladé Boleslavy), nevíte někdo o někom šikovném ? 🙂 Díky

• Pěkný večer,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. 🙂

Lukáš

• Dobrý den,
    dovolím si nabídnout své služby fotografa, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat.
    S pozdravem,
    Miroslav Jungwirth

• Bára Korychová - na facebooku jako Bí avant Coco photography 🙂 doporučuji 😉

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

tady je pár fotografií pro představu a více v soukromé zprávě.

Standa Matouš

• Dobrý den,
    termín máem zatím volný.
    Jsme z nymburska.
    Rádi vyfotíme.
    Nabídku posíláme do SZ
    S pozdravem Iva a Luboš

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Dobrý den,
    připojuji se s nabídkou fotografa.
    Více najdete na webu. Markéta

• Děkuju moc všem, reakcí mi došlo opravdu hodně, takže mi chvíli zabere než se tím vším proberu 🙂 Pokud se nám ale něcí tvorba bude líbit, určitě čekejte zprávu 🙂

• @marketaben  Dobrý den Markéto, budu velmi rád, pokud si prohlédnete i mou tvorbu na mém svatebním webu - odkaz je hned pod vloženou fotkou. Případně se pak stačí jen ozvat přes kontaktní formulář (též na webu). 🙂

S pozdravem a přáním pohodových blížících se svátků

Honza

• Já mám dobrou zkušenost s fotografkou paní Šebestovou, svatebnifoto.cz 🙂

• Pěkný den,
    dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme, můžete si vyzkoušet mé konverzační a organizační schopnosti rovnou na schůzce.
    Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou

Mikuláš Křepelka

• Dobrý den.
    Já jsem šikovný 🙂
    Více na mých stránkách,... link je uveden pod příspěvkem.
    Mějte hezký den
    Tomáš

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Pokud máte rádi pěkné věci, nespokojíte se s běžnou nabídkou a z kýče vám běhá mráz po zádech, jste na správném místě.
    FotoKate
    Ostrava
    Nabízím fotografování Vašeho svatebního dne a jiných událostí. Více informací naleznete na mých webových stránkách 🙂
    Documentary wedding photographer. Member of the Wedding Photojournalist Association.
    Články od našich partnerů
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    5 důvodů, proč si na svatbu objednat profesionální catering
    Archiv článků od partnerů