Fotograf svatba 27.5.2017 Mladá Boleslav, Česká Lípa, Nymburk a okolí

Krásný den všem, hledáme fotografa na naši svatbu 27.5.2017 v hotelu Hrad Zvířetice (obec Zvířetice - kousek od Mladé Boleslavy), nevíte někdo o někom šikovném ? :) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. :) Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby fotografa, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Bára Korychová - na facebooku jako Bí avant Coco photography :) doporučuji ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tady je pár fotografií pro představu a více v soukromé zprávě. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máem zatím volný. Jsme z nymburska. Rádi vyfotíme. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se s nabídkou fotografa. Více najdete na webu. Markéta
Odpovědět
Děkuju moc všem, reakcí mi došlo opravdu hodně, takže mi chvíli zabere než se tím vším proberu :) Pokud se nám ale něcí tvorba bude líbit, určitě čekejte zprávu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@marketaben Dobrý den Markéto, budu velmi rád, pokud si prohlédnete i mou tvorbu na mém svatebním webu - odkaz je hned pod vloženou fotkou. Případně se pak stačí jen ozvat přes kontaktní formulář (též na webu). :) S pozdravem a přáním pohodových blížících se svátků Honza
Odpovědět
Já mám dobrou zkušenost s fotografkou paní Šebestovou, svatebnifoto.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme, můžete si vyzkoušet mé konverzační a organizační schopnosti rovnou na schůzce. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Já jsem šikovný :-) Více na mých stránkách,... link je uveden pod příspěvkem. Mějte hezký den Tomáš
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?