Fotograf - svatba 26. 8. 2017 Jablonec - Svijany - Ještěd

Dobrý den - ahoj, sháníme fotografa/fotografku pro náš velký den. Přípravy se budou odehrávat v Jablonci, svatba v zámecké kapli ve Svijanech a party v Golfu pod Ještědem. Předem moc děkuju :-) Případné nabídky prosím na Dana.e@email.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Portfolio na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@dancaer Dobrý den, tahle lokalita je moje srdcovka, budu rád k dispozici, zprávu s nabídkou odesílám na uvedený e-mail a budu věřit, že Vás s partnerem má práce osloví :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den nevěsto, termín mám volný. Bude mi potěšením zdokumentovat váš svatební den. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka. P.S. nabídku máte v SZ.
Odpovědět
Všem moc děkuju za parádní nabídky. Nečekala jsem, že jich bude tolik, a proto vás všechny poprosím o trpělivost. Chci si projít všechna porfolia a vzhledem k počtu mi to tak do zítřka, nejpozději do pátku asi potrvá.
Odpovědět
Profilova fotka
@dancaer děkuji za zpětnou vazbu :-). Budete-li chtít vidět třeba i průřez celým svatebním dnem, dejte vědět. Standa Matouš
Odpovědět
@standamat Děkuju, to by bylo fajn ;-)
Odpovědět
Dobrý den, koukněte na moje fotky a klidně mi napište :) zatím se mějte moc hezky, Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
@dancaer i já se hlásím:))) Více najdete na mém webu. Termín volný!
Odpovědět
Profilova fotka
@dancaer Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Pokud by Vám stačilo Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
@dancaer Dobrý den, pokud ještě nemáte vybraného fotografa, mohu Vám nabídnout svoje služby. Ukázky mých prací v galerii. Budu se těšit na Vaši reakci. s pozdravem Roman Novotný
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den všem, těší mě, že nabídky stále přibývají, ale na druhou stranu mi to vůbec neulehčuje výběr. Ač to neradi slyšíte - čtete, pro nás dva laiky jsou vaše ukázkové práce (portfolia) všechny krásné. Budeme se tedy rozhodovat podle stylu, který nám sedl a podle ceny. Chtěli bychom nafotit celý den, čili cca od 10:00 do 22:00 (od příprav po část večerní zábavy). Chceme na svatbě veselého fotografa :-) Někoho, kdo nezkazí legraci. Požadujeme maximálně 350 upravených fotek - nepotřebujeme "15" stejných kusů. Tisk fotografií si zajistíme sami. Neupravené fotky mít nemusíme. Pokud umí někdo nabídnout zajímavou!! cenu, ať napíše na mail Dana.e@email.cz nebo na 731 154 306 Moc Vám děkuji za nabídky!
Odpovědět
Dílem náhody přišla nabídka, která se neodmítá. Děkuji všem za trpělivost a přeju hezký víkend.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?