Fotograf svatba 21.10.2017 v Praze?

Dobrý den, poptávám svatebního fotografa na termín 21.10:2017 v Praze. Prosím o event. nabídky. Děkuji. S pozdravem J.K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na webových stránkách (pod příspěvkem). Přeji hezký zbytek večera. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotograf Zdeněk Jarolím má volný termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,váš termín mám volný. Pokud Vás moje nabídka zaujala, kontaktujte mě.S pozdravem, Elena.
Odpovědět
Profilova fotka
@bidlo1 Dobrý den, tento termín mám volný. Budu rád, když navštívíte mé stránky a webové galerie. Pokud Vás má tvorba zaujme neváhejte mě kontaktovat. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín volný ;-) Více info a cenovou nabídku si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám svoji nabídku. JŠ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já se hlásím s volným termínem. Jsem z Prahy. Ukázku mé práce a ceník najdete u mě na webu. Pokud vás moje práce zaujme, budu ráda, pokud se ozvete. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím volný. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se :) Krásný den, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Krasny dobry den, cas mam, cenik posilam do zprav. Adriana
Odpovědět
Mám volno :)) určitě e domluvíme, dejte vědět :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mohu nabídnout své služby :-). Viz web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zachytím okamžiky Vašeho šťastného dne. Nabízím 20% slevu na celodenní focení. Fotíme s asistentkou. V případě zájmu a jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte do zprávy. Děkuji a krásný den Martina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, bude mi potěšením zachytit váš svatební den. S přáním pěkného dne Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín máme zatím neobsazený. Na našem webu máme cenovou nabídku na rok 2018 (ale na letošní rok se můžeme dohodnout podle Vašich konkrétnich požadavků). Nabízíme např. ručně vyráběné fotoknihy a spolupracujeme s vlastní kadeřnicí a floristkou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním pěkného dne, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?