Fotograf - Svatba 2.6.2018, Rožnov pod Radhoštěm

Profilova fotka
Dobrý den, prosím o nabídky volných svatebních fotografů pro termín 2.6.2018. Svatba bude probíhat v Rožnově pod Radhoštěm,Restauraci Koliba na Pasekách . Prosím o cenové nabídky a informaci, jaké budou výstupy z celodenního focení. Děkuji. M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (dole pod příspěvkem). Z celodenního focení je přibližně 400 fotografií v barevném provedení + výběr černobílý. Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termím náme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Pokud se vám fotky budou líbit napište mi a já vám obratem odpovím s infem :) Mějte se moc hezky :) Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám zprávu. JŠ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
doporucuji renatu andrlovou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Svatby fotím po celé ČR a tam, kde jsem ještě nefotil, se vždy zajedu předem podívat, abych věděl dispozice místa. Rád se s Vámi sejdu a vše probereme osobně. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Mějte krásné dny! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Valašsko je srdcovka, ráda dorazím :-) . Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, poslal jsem Vám zprávu s informacemi:) V.
Odpovědět
Článek se načítá
my máme Petra Šiguta, je z Frenštátu, sice dražší, ale z těch jeho fotek jsem si sedla na zadek... www.sigut.net
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín máme zatím neobsazený. Na našem webu máme cenovou nabídku na rok 2018. Nabízíme např. ručně vyráběné layFLAT fotoknihy a spolupracujeme s vlastní kadeřnicí a floristkou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním pěkného dne, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, nabídku zasílám zprávou. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaši svatbu nafotím. Poslal jsem Vám SZ s nabídkou. Mrkněte také na můj web, kde najdete ukázky mé práce. Budu se těšit na zprávu od Vás. David
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @mjuricova Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?