Fotograf - svatba - 17. dubna 2015 Mladá Boleslav

Dobrý den, hledáme fotografa nebo fotografku pro naši svatbu. Vše proběhne 17. dubna 2015 v Mladé Boleslavi. Obřad nejdříve v kostele Sv. Bonaventury ve 12.00 cca na půl hodiny, následně se někam musí vecpat focení ženicha s nevěstou a následně bude focení hostiny v zámečku Podčejk, zde počítáme s focením nejdéle do 22.00. Necháme si samozřejmě poradit. Prosím Vás o zaslání nabídek, které by měly obsahovat cenu, Vaše zkušenosti a odkaz na již nafocené svatby. Rozhodujícím kritériem je kvalita referencí a samozřejmě cena :-) Děkuji Vám a těším se na odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím ještě volný a moc rád Vám nabídnu své služby ;) Přeji hezký den Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslala jsem vám interní poštu. Pěkný den. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučuji Zezu foto ma tady fotoblog mi jí měli a byla to super spoluprace i krasne fotky koukni do meho alba a cena taky super je z Prahy z´takže kousek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazený a tak budu velice rád, pokud nahlédnete i na mé webové stránky, kde naleznete veškeré další potřebné informace. Přeji hezký zbytek vánočních svátků a do Nového roku jen to nejlepší. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme stále ještě volný :) budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Naleznete tam široký výběr svatebních balíčků. Na měsíc duben navíc nabízíme 25% slevu. Budeme se těšit
Odpovědět
Profilova fotka
My měli deniscaphotography.cz a neměnila bych!! Za tu cenu vynikající fotky, na příští sezonu mění ceník, takže jeidně na stránky kouknout, ale my platili 11tis, měli jsme 3 fotoknihy a kolem 500 fotek +jejich černobílé kopie. Fotky nějaké mám v albu, tak můžete kouknout. Byla to naše třetí spolupráce s Denčou a vždy perfektní a profesionální příštup. Mohu jedině doporučit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám volný termín, fotíme v páru, dva fotografové za cenu jednoho :-) Více práce najdete na webu, včetně ceníku.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud hledáte něco více než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji návštěvu mého portfolia.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také hlásím volný termín ;-) Koukněte i ke mě na web, kde najdete více informací (portfolio, ceník). Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, když zaujmu, jukněte se na můj profil a zejména na svatební blog, kde naleznete celé galerie v sekci weddings. Mladá Boleslav je za humny a ráda Vám zdokumentuji Váš den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, rád bych vás pozval k prohlídce mého portfolia na stránkách pod tímto příspěvkem, třeba vás styl zaujme. Máme i výhodné balíčky kameraman + fotograf. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer Adame, posílám Vám svou nabídku interní poštou. Petra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín svatebního dne máme volný, pokud se vám naše tvorba bude líbit, rádi váš den "D" zdokumentujeme. Působíme v Mladé Boleslavi a v České Lípě. Ceník na webu. Přejeme krásné dny Lenka a Radek Baštovi
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den. Dovoluji si nabídnout své služby. Potřebné info na mém profilu, případně na webu. V případě jakýchkoli dotazů prosím pište! :-) Přeji krásný den. Vojtěch Pavelčík
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?