Fotograf - svatba 17.6.2017 Rabštejnská Lhota (Chrudim)

Sháním fotografa na nafocení svatby dne 17.6.2017 u Rozhledny Bára. Prosím o případné nabídky nebo doporučení. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, tento termín mám ještě volný. Pokud vás zaujme moje tvorba neváhejte mi napsat. Ráda vám svatbu nafotím. Vybrali jste si krásné místo. Jsem s pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Pardubic a info posílám do Vaší pošty, zdraví video Bajer Pce
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný. Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@deelee Dobrý den, Váš termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Potřebné informace, včetně ukázek mé práce naleznete na mém profilu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín vám mohu nabídnout. Více info najdete na mém webu, nebo zde na beremese. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabvídnout své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího styl mé práce zaujal, rád si s vámi domluvím nezávaznou schůzku, kde vše probereme. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) a automat na focení svatebních hostů s rychlým tiskem, rekvizitami a pozadím Fotobot. A vyhlídky jako je ta v Rabštejnské lhotě to je moje... Mějte se zatím pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?