Fotograf svatba 17.6.2017 Jeseník

Dobrý den, sháníme šikovného fotografa pro naši svatbu kousek za Jeseníkem. Focení celý den - přípravy, obřad, hostina, novomanželé, odpolední veselí. Pošlete prosím odkaz na webovky nebo facebook, ať se můžeme podívat, co umíte. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám SZ. :) S pozdravem Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, uvedený termín mám zatím volný a rád Vám nabídnu své služby. Přikládám malou ukázku své práce. Pokud se Vám fotografie zalíbí, stačí mi napsat. S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ted jsme vám odpovídali na video. Rovněž ale i fotíme ;-) , tak pokud se vám bude líbit naše práce, neváhejte si váš termín rezervovat. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Fotografuji svatbu jako dokument. Koukněte, prosím, na mých stránkách (viz. odkaz níže) na videoukázku, jak vypadá výsledné tištěné album. Pečlivě si jej, prosím, prohlédněte. Videoukázka Vám řekne více, než množství slov. Získáte představu o stylu, jakým fotografuji, o rozsahu alba apod. Pokud Vás album "chytne", pak jsem Váš. Jsem vystudovaný fotograf. Těším se na případnou spolupráci Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@mapeol Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný a rád přijedu nafotit Vaší svatbu. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Vás termín volný ;) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Děkujeme všem za nabídky, fotografa už máme vybraného.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?