Fotograf - Svatba 11.11.2017, Dobříš

Dobrý den, plánujeme s přítelkyní svatbu 11. listopadu 2017 v Dobříši. Hledáme fotografa, který má zkušenosti s focením pod/zimních svateb a dokáže si poradit s horším světlem. Pokud byste měli zájem o focení naší svatby, zašlete nám prosím Vaší nabídku na email lukasjindriska@email.cz. Uvítáme i možnost fotokoutku nebo svatebního videa. Děkuji. Lukas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Když se Vám budou moje fotografie líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Jak fotím a další informace najdete na mých stránkách (dole u podpisu, nebo v mailu). Přeji příjemný zbytek večera. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, bude mi potěšením zachytit Váš svatební den. Ta prostřední fotografie je z 11.11.... S pozdravem Petra Jansová nejen svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, nabizim volny termin a moji skvelou fotopixlu k vasim sluzbam :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám stále volný, posílám nabídku do zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Podzim je fajn a 11.11. mám volno :) Ceník pošlu do mailu a myslím že kolega @petrnoxnovak s kamerou by mohl taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a info máte na e-mailu. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji pár fotek pro představu, vybavený fotokoutek mám jako součást nabídky a pokud jde o video, poptám kolegu. Více připojím do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Termín vašeho dne mám zatím volný. S pozdravem, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslal jsem Vám mail i soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé služby, portfólio a vše podstatné najdete u mě na webových stránkách. Případné otázky rád zodpovím :) S pozdravem Míra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na mé portfolio a případně napište :) Šárka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den poslala jsme nabídku do zprávy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?