Menu Forum

Fotograf svatba 1.8.2015 Hradec Králové

9. bře 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
cherubinka
8
Registrovala se 19. února 2015 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 7 inzerátů. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
cherubinka
8
Registrovala se 19. února 2015 na beremese.cz. Přidala 17 příspěvků a 7 inzerátů. Region Hradec Králové.
 Dobrý den, sháníme fotografa pro náš velký den na 1. srpna 2015 v Hradci Králové. Najdou se nějaké nabídky či doporučení?
8. bře 2015 v 11:00  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

Hezký den,
tento termín se mi uvolnil, takže mám volno. Napíšu Vám do soukromé zprávy ceník a info. Budu moc ráda, když se ozvete. emoticon

Mariana Ryšavá
8. bře 2015 v 11:05  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @cherubinka Dobrý den. Mohu Vám nabídnout své služby svatebního fotografa v Hradci Králové. Další snímky a ceník najdete na mém profilu a pod příspěvkem na webu. V případě zájmu mě kontaktujte. Zdeněk Morávek
8. bře 2015 v 11:46  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Hezký den,
mohu nabídnout své služby...budu se na vás těšit.
s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
8. bře 2015 ve 13:13  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Dobrý den,

termín máme ještě volný. Napíši vám i soukromou zprávu emoticon prozatím se klidně mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budeme se těšit emoticon

Lukáš Machaníček
LUMA PHOTO
8. bře 2015 ve 14:49  •  www.lumaphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
fotorepo
FOTOREPO.CZ
René Volfík PRO

2
 Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu.

Hezký den
René Volfík
8. bře 2015 v 15:20  •  www.fotorepo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, nabízím volný termín..
8. bře 2015 v 17:41  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobry den, mate jiz same krasne nabidky... i ja bych Vam rada nabidla sve sluzby. budu rada, navstivite-li muj web kde naleznete i orientacni cenik. Mou prednosti je nenarusovani obradu, zachyceni momentu a nalady... preji stastne a klidne pripravy emoticon
8. bře 2015 v 18:43  •  www.terezapechova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janina012
Registrovala se 27. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Ústí nad Orlicí, Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
janina012
Registrovala se 27. ledna 2015 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Ústí nad Orlicí, Region Ústí nad Orlicí.
 @cherubinka moc doporučuju fotografku Zuzku Kubíčkovou ze Žamberka. Je moc šikovná, má originální nápady a je velmi vstřícná emoticon Bude fotit i moji svatbu a věřím, že právě ona je tou nejlepší volbou emoticon Stránky má zuzka-foto.cz tak se zkus podívat emoticon Přeju hodně štěstí při výběru a hezký počasí na svatbu emoticon
8. bře 2015 v 18:54  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

i my máme ještě volno. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší tvorby a potřebné informace najdete na našem facebooku, příp. webu (není tak aktuální). Pokud se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se ;)

Filip a Linda
8. bře 2015 v 19:02  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
facefoto
Facefoto Daniel Dančevský
Daniel Dančevský PRO

Foto a video - Region Liberec
6
fotoportrét
fotoportrét
facefoto
Facefoto Daniel Dančevský
Daniel Dančevský PRO

Foto a video - Region Liberec
6
 Dobrý den, Váš termín mám také zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na mé webové stránky, kde naleznete také ceník.

Děkuji
Daniel Dančevský.
8. bře 2015 v 19:30  •  www.facefoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jasy
28
Registrovala se 30. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 333 příspěvků. Má 40 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Určitě Honza Ježdík z Opočna!
8. bře 2015 v 19:49  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si také nabídnout své služby, termín mám prozatím volný. Portfolio s ceníkem naleznete v odkazu zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, těším se na setkání na předsvatební schůzce.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
9. bře 2015 v 07:39  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “web vo fotografii”
9. bře 2015 ve 13:39 • atprosecka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
1. dub 2015 ve 13:18 • tjfoto