Fotograf svatba 1.8.2015 Hradec Králové

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa pro náš velký den na 1. srpna 2015 v Hradci Králové. Najdou se nějaké nabídky či doporučení?
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, tento termín se mi uvolnil, takže mám volno. Napíšu Vám do soukromé zprávy ceník a info. Budu moc ráda, když se ozvete. :-) Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@cherubinka Dobrý den. Mohu Vám nabídnout své služby svatebního fotografa v Hradci Králové. Další snímky a ceník najdete na mém profilu a pod příspěvkem na webu. V případě zájmu mě kontaktujte. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu nabídnout své služby...budu se na vás těšit. s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný. Napíši vám i soukromou zprávu :) prozatím se klidně mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Ceník naleznete na mém webu. Hezký den René Volfík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mate jiz same krasne nabidky... i ja bych Vam rada nabidla sve sluzby. budu rada, navstivite-li muj web kde naleznete i orientacni cenik. Mou prednosti je nenarusovani obradu, zachyceni momentu a nalady... preji stastne a klidne pripravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cherubinka moc doporučuju fotografku Zuzku Kubíčkovou ze Žamberka. Je moc šikovná, má originální nápady a je velmi vstřícná :-) Bude fotit i moji svatbu a věřím, že právě ona je tou nejlepší volbou :-) Stránky má zuzka-foto.cz tak se zkus podívat :-) Přeju hodně štěstí při výběru a hezký počasí na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i my máme ještě volno. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší tvorby a potřebné informace najdete na našem facebooku, příp. webu (není tak aktuální). Pokud se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám také zatím volný. Budu rád, pokud se podíváte na mé webové stránky, kde naleznete také ceník. Děkuji Daniel Dančevský.
Odpovědět
Určitě Honza Ježdík z Opočna!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si také nabídnout své služby, termín mám prozatím volný. Portfolio s ceníkem naleznete v odkazu zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme i výhodné balíčky foto+video (2 lidé). Pokud by Vás a nastávajícího styl zaujal, těším se na setkání na předsvatební schůzce. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?