Fotograf, Strakonicko, 6.9.2019

Ahoj, Hledáme fotografa na páteční svatbu. Obřad odpoledne v kostele, oslava venku na louce u hřiště. Děkujeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný a rád za Vámi dojedu :-). Kdyžtak napište. Zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se :) Hezký den, s pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný, rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, takže pokud vás moje portfolio zaujme, budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své profesionální služby. Též možnost domluvení profesionální vizážistky, fotokoutku a nebo kameramana. Více informací naleznete na mých webových stránkách. Přeji pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 6.9. mám také stále k dispozici. Veškeré informace a ukázku tvorby najdete u mě na webových stránkách. V případě,že se Vám moje tvorba zalíbí, kontaktujte mě. Případné dotazy Vám mile rád zodpovím. Míra
Odpovědět
Profilova fotka
@gwendoleena Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín nemám obsazený a velmi ráda bych se připojila s nabídkou. Veškeré potřebné informace, včetně ceníku a portfolia naleznete na mých webových stránkách. S přáním hezkého dne Kateřina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volno a ráda nafotím vaši svatbu. Všechny informace najdete na profilu nebo na webu. Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte a napište mi.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, jsem Mirka z Jižních čech a bude mi potěšením nafotit váš svatební den. Termín vaší svatby mám volný :). Podívejte se prosím, do mého profilu, nebo na webové stránky, jestli se Vám bude líbit styl mého focení. Děkuji. Přeji Vám příjemný den. Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
@gwendoleena Hezký den, termín mám ještě volný a velice ráda bych nafotila Váš svatební den. Bydlím nedaleko Strakonic (Volary) :-) . Pro více informací či fotografií prosím koukněte na mé portfolio zde nebo i na fb stránce. Budu se moc těšit Hanzalová Photography
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?