Fotograf - Stanský mlýn 15.7.2017

Ahojte, prosím o doporučení fotografa do lokality Hlinecka, svatba bude ve Stanském Mlýně.Chtěla bych někoho s fajn lidským přístupem a kvalitní prací. Děkuji za rady
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný, funguji po celé ČR, takže to není pro mě problém. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@motorzivota Dobrý podvečer, vím, že poptáváte o doporučení nevěsty :-) dovolím si, ale poslat ukázku své práce a bližší informace do zprávy...třeba fotografie, které můžete najít zde na mém profilu nebo na Fb, či www budou malým doporučením. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem fb a webu, kde je i ceník a další informace), ozvěte se pro cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
´Dobrý den, rád přijedu. Více na webu. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volný termín a vaše lokalita je lákavá a jsme ochotni přijet. Navštivte náš web a v případě zájmu se nám ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info si dovolím zaslat do sz. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@motorzivota Dobrý den, i já bych ráda nabídla služby svatební fotografky :-) Více práce naleznete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
15.7. mám zatím volno, tak si rád udělám výlet :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Cena 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna. ☺
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
@motorzivota Dobrý den, můžete navštívit web, termín mám volný. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád přijedu! :-) reference najdete na stránkách a na profilu mám všechno info 8-) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vaší svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu jako dokument! Album do 2 týdnů. Jsem vystudovaný fotograf (ITF Opava). 8 let zkušeností. CZ/ENG Více na mém profilu a webových stránkách (viz. odkaz níže). Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na fotky, cestuji všude:) Můžeme dát zatím skype a probrat detaily:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím zázračně volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?