Fotograf Slatinice u Olomouce 13.05.2017

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu, obřad bude v kostelekostel sv. Jana Křtitele v obci Luká a hostina následně ve Slatinicích (penzion u Veterána). Rozsah focení by měl být s obřad, skupinové foto, focení novomanželů a přípitek s rozkrojením dortu. Uvítali bychom i návrh pro focení novomanželů v okolí - preferujeme focení v přírodě. Za nepřízně počasí je však možnost vyfotit se u sbírky veteránů v pensionu. Prosím o zaslání konkrétní a kompletní cenové nabídky (včetně dopravy) do zprávy. Děkuji S pozdravem B. Nováková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý de, poslal jsem Vám zprávu s podrobnějšími informacemi. S pozdravem Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se :) S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabídka odeslána :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, koukněte na mé webové stránky, kde najdete ceník i ukázky mé práce :-) Pěkný den přeji, Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici - z Olomouce to mám kousek :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám na míru šitou nabídku ;-) S pozdravem Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme stále neobsazen a může být váš. Navštivte naše webové stránky a napiště pokud budete mít zájem o naše služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?