Fotograf severní Čechy (ideálně Teplice/Ústí a blízké okolí) - 20/6/2015

Rozhlížím se po fotografovi na focení mé svatby v termínu 20/6/2015 na zřícenině hradu Kostomlaty pod Milešovkou. Nevíte o někom šikovném a nápaditém ;-) ? Děkuji moc za tipy i za nabídky... Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapinka Krásný večer Lenko, posílám interní zprávu. Budu se moc těšit. :-) Petra
Odpovědět
Doporucuji Roberta Zauera (Teplice). Foti krasne a originalni fotky.
Odpovědět
@mam2 Díky za tip!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, rádi Vám nabídneme naše služby :) Váš termín máme stále ještě volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Nabízíme široký výběr svatebních balíčků. Budeme se těšit :)
Odpovědět
@lumaphoto Díky za Vaši nabídku, určitě se na ni se snoubencem podíváme. Hezké svátky! Lenka P.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenkapinka Krásný večer! :-) Váš termín máme volný a já si tak dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku do interní zprávy. Budu ráda, když na ni mrknete. Zároveň také přeji krásný, radostný a úspěšný nový rok 2015 a prímové přípravy svatby! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud hledáte něco více než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji návštěvu mého portfolia.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Pokud jste se ještě úplně nerozhodli, dovolím si vás pozvat k návštěvě mých stránek zde pod čarou. Třeba vás můj styl v kombinaci s ceníkem zaujmou. Mám i kameramana se kterým spolupracuji a vytvořili jsme jedinečnou cenu a kombinaci foto+video. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?