Menu Forum

Fotograf severní Čechy (ideálně Teplice/Ústí a blízké okolí) - 20/6/2015

2. led 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenkapinka
4
Registrovala se 20. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
lenkapinka
4
Registrovala se 20. prosince 2014 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele.
 Rozhlížím se po fotografovi na focení mé svatby v termínu 20/6/2015 na zřícenině hradu Kostomlaty pod Milešovkou. Nevíte o někom šikovném a nápaditém emoticon ?
Děkuji moc za tipy i za nabídky...
Lenka
29. pro 2014 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Praha
20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@lenkapinka Krásný večer Lenko, posílám interní zprávu. Budu se moc těšit. emoticon Petra
30. pro 2014 v 00:01  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mam2
1
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Labem.
fotoportrét
fotoportrét
mam2
1
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 32 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Labem.
 Doporucuji Roberta Zauera (Teplice). Foti krasne a originalni fotky.
30. pro 2014 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapinka
4
fotoportrét
fotoportrét
lenkapinka
4
 @mam2 Díky za tip!
30. pro 2014 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný večer,

rádi Vám nabídneme naše služby emoticon Váš termín máme stále ještě volný. Budeme moc rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Nabízíme široký výběr svatebních balíčků.

Budeme se těšit emoticon
30. pro 2014 v 01:15  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkapinka
4
fotoportrét
fotoportrét
lenkapinka
4
 @lumaphoto Díky za Vaši nabídku, určitě se na ni se snoubencem podíváme.
Hezké svátky!
Lenka P.
30. pro 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

@lenkapinka

Krásný večer! emoticon

Váš termín máme volný a já si tak dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku do interní zprávy. Budu ráda, když na ni mrknete.

Zároveň také přeji krásný, radostný a úspěšný nový rok 2015 a prímové přípravy svatby! emoticon
30. pro 2014 v 19:24  •  www.kachnaproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
 Dobrý den, pokud hledáte něco více než jen průměrné svatební fotografie, doporučuji návštěvu mého portfolia.
30. pro 2014 ve 23:07  •  www.fotovlcek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
Pokud jste se ještě úplně nerozhodli, dovolím si vás pozvat k návštěvě mých stránek zde pod čarou. Třeba vás můj styl v kombinaci s ceníkem zaujmou. Mám i kameramana se kterým spolupracuji a vytvořili jsme jedinečnou cenu a kombinaci foto+video.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
2. led 2015 v 09:22  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kamilkubjatko
Fotograf Kamil Kubjatko
Kamil Kubjatko PRO

Foto a video - Region Opava
2

“!!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! SOUTĚŽ !!! Plánujete v roce 2015 svatbu? Tak tato soutěž je právě pro Vás... Vyhrajte svatební fotoreportáž! https://www.facebook.com/events/473657222773440/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat...
přeji příjemný den.
2. led 2015 v 10:35  •  www.kamilkubjatko.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí