Fotograf Sedlec - Mlýn

Profilova fotka
Zdravím, Hledáme fotografa nebo fotografku na náš den 12.6.2021 v Sedleci u Mikulova na Penzionu Mlýn. Děkujeme předem za nabídky 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, máte ode mě soukromou zprávu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda vám svatbu v Sedleci vyfotím, napíši Vám během chviličky zprávu :) Zatím se můžete podívat na mé webové stránky, nebo mé fb stránky - odkaz na ně najdete také na mém webu. Pěkný večer, Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný a z Hodonína ráda dojedu :) Mrkněte ke mně na webovky (odkaz pod fotkami) nebo na FB a v případě zájmu se mi ozvěte ke sjednání předsvatební schůzky. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den :-) pokud Vás osloví moje tvorba, ráda budu součástí Vašeho svatebního dne. Veškeré informace včetně cen a portfolia naleznete na webu. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@romca_styblova Zdravím Romčo, posílám zprávu z více informacemi. Hodně zdaru při plánování.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, píši Vám zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rád Vaši svatbu nafotím. Cenovou nabídku máte ve zprávách
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@romca_styblova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@romca_styblova Dobrý den, Píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :-) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?