Menu Forum

Fotograf s volným termínem 16.7.2016 :-)

23. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
nevesta216
1
Registrovala se 19. září 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. července 2016
    Těrlicko, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
nevesta216
1
Registrovala se 19. září 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. července 2016
    Těrlicko, Region Karviná
 Hezký večer všem emoticon
Je tady nějaký fotograf v okolí Ostravy (Havířov), který by měl ještě volný termínek na nafocení svatby 16.7.2016?
Děkuji za odpověď emoticon
29. říj 2015 v 17:32  •  Svatba byla v červenci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

na Ostravsko jezdíme několikrát ročně, termín máme volný emoticon Pokud by se Vám líbila naše práce (více na FB a webu), ozvěte se ;)

Filip a Linda
29. říj 2015 v 17:34  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @nevesta216 Dobrý den, sice nejsme z okolí, ale jezdíme po celé ČR. Pokud by se vám naše práce líbila, rádi přijedeme i k vám.
Jindřich a Pavla Nejedlí
29. říj 2015 v 17:45  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici emoticon pokud by vás má tvorba zaujala, tak stačí písnout.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
29. říj 2015 v 17:46  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

28

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@nevesta216 Dobrý večer,
jsem přímo z Ostravy, konkrétně z Klimkovic a termín mám volný. Není problém nezávazná předsvatební schůzka s případným předsvatebním focením. Do soukromé zprávy Vám pošlu cenovou nabídku.

Mariana emoticon
29. říj 2015 v 18:09  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@nevesta216
Dobrý den, Váš termín mám volný a jsem zrovna z Havířova. V případě zájmu se můžeme nezávazně sejít. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
29. říj 2015 v 18:54  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

Foto a video - Region Praha
19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

@nevesta216 Dobrý den, není pro mě problém přijet. Informace najdete na webových stránkách.

Pavel
29. říj 2015 v 19:23  •  www.paveldufek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, také jsem k dispozici emoticon
29. říj 2015 v 19:45  •  www.mafoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
29. říj 2015 ve 20:34  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
robinpuskas
Robin Puškáš svatební fotograf
Robin Puškáš svatební fotograf PRO

8

“Dnešní článek o Praze :-) http://www.milujuprahu.cz/2015/02/praha-ma-neuveritelne-kouzlo-hlavne-po-setmeni-presvedcte-se-o-tom/”
(Před 1 rokem)

Krásný den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, rád Vám nafotím Váš svatební den. S pozdravem Robin emoticon
29. říj 2015 ve 20:58  •  www.robinpuskas.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@nevesta216
@monpe
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
4. lis 2015 ve 22:52  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga
17. led ve 23:27  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
20. led ve 12:32 • kadrapro
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography