Fotograf s volným termínem 16.7.2016 :-)

Hezký večer všem :-) Je tady nějaký fotograf v okolí Ostravy (Havířov), který by měl ještě volný termínek na nafocení svatby 16.7.2016? Děkuji za odpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, na Ostravsko jezdíme několikrát ročně, termín máme volný :) Pokud by se Vám líbila naše práce (více na FB a webu), ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta216 Dobrý den, sice nejsme z okolí, ale jezdíme po celé ČR. Pokud by se vám naše práce líbila, rádi přijedeme i k vám. Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici :) pokud by vás má tvorba zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta216 Dobrý večer, jsem přímo z Ostravy, konkrétně z Klimkovic a termín mám volný. Není problém nezávazná předsvatební schůzka s případným předsvatebním focením. Do soukromé zprávy Vám pošlu cenovou nabídku. Mariana :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta216 Dobrý den, Váš termín mám volný a jsem zrovna z Havířova. V případě zájmu se můžeme nezávazně sejít. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta216 Dobrý den, není pro mě problém přijet. Informace najdete na webových stránkách. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, rád Vám nafotím Váš svatební den. S pozdravem Robin :)
Odpovědět
Profilova fotka
@nevesta216 @monpe Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?