Fotograf s asistentem/kou na 27.7.2018 v Havířově?

Zdravím, potřebovala bych fotografa, který s sebou bere asistenta/ku. Potřebujeme totiž i svědky :-) Svatba je tajná, ale nechci nikoho nahánět po ulici. Budeme zde pouze my dva a naše v té době skoro osmiměsíční dcera. Děkuji za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám ukázku fotografií. Jsme dvě, takže by nebyl problém :-).Na webových stránkách máme svatební balíčky. Podívejte se, pokud fotografie zaujmou, můžete mne kontaktovat na telefonní čísle uvedeném na webu. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu nafotografuji a asistentku nebo asistenta taky k dispozici mám :) Budu ráda, když se ozvete a domluvíme se konkrétněji. Skupieňová Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se. Můžeme přijet ve dvou. S pozdravem Robin Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
To vypadá dost originálně. Budete-li mít zájem dejte vědět. Patrik a Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Vyžadujete profesionální přístup, kvalitu, praxi a zkušenosti? V tom případě Vám rádi nabídneme naše služby! V AZ-fotosluzby.eu se zaměřujeme na profesionální focení svateb a víme, že tento den musí být zachován se vším všudy! Nabízíme několik variant balíčků, mezi nimiž si určitě vyberete takový, který Vám bude vyhovovat. Pokud ne, můžete si sama dle vlastního uvážení a finančního rozpočtu díky balíčku Individual navolit služby na míru. Společně vykouzlíme ty nejkrásnější vzpomínky na Váš svatební den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Prahy a na termín 27.7. jsem stále volná a svědka bych vám mohla sehnat. Další fotografie a informace najdete na mé webové stránce.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi bychom Vaši svatbu nafotili a termín máme ještě volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který vás přesně vystihuje a budeme moc rádi, když se ozvete. :-) Těšíme se na vaši odpověď Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?