Fotograf rychnovsko, náchodsko, královehradecko 5. 7. 2016?

Profilova fotka
S přítelem plánujeme svatbu na 5. 7. 2016 a hledáme fotografa za rozumnou cenu, budu velmi ráda za jakékoliv kontakty a nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a na mimosobotní svatby poskytuji slevy. Pokud by Vás zaujala moje práce (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Domluvili bychom se individuálně. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební focení za rozumnou cenu ;-) Ve vypsaných regionech se vejdete do dopravy v ceně balíčků. Jsem z Hradce Králové, ideální bude, když se potkáme a probereme vše osobně. Příjemné svatební přípravy Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
@tulatko Dobrý den. Nabízím fotografování za rozumnou cenu a jsem z regionu. Pouze fotky na DVD, popř. papírové fotografie i fotoknihu Vám rád zhotovím. Náhledy a ceníky najdete na mém profilu, nebo na webu pod příspěvkem. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Za nás doporučuju Renata Jandová photo. Je úžasná nejen jako fotografka, ale také jako člověk. Je super a hlavně za super peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také nabízím volný termín, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano ráda vaší svatbu vyfotím. Mrkněte prosím na stránky na mou práci. Cenu posílám zprávou. Přeji krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Jsem z regionu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám Váš termín volný ;) Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem. Ukázku mé práce najdete zde na kartě nebo přímo na našich webových a facebook stránkách. Jsem sice z Prahy, ale ráda dojedu i k vám, pokud budete mít zájem :) Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová - svatební fotografka
Odpovědět
Ráda bych doporučila našeho fotografa. Je z Nového Města nad Metují. Obřad jsme měli v Liberku a hostinu ve Skuhrově nad Bělou. Kontakt najdete v mém svatebním albu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. Termín mám neobsazen. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. V nabídce mám i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) nebo třeba automat na focení svatebních hostů s rychlým tiskem Fotobot. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
záleží na vkusu a na vytíženosti fotografa :-) zkus Tremor photography.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím své služby svatebního fotografa. Mrkněte na mé webové stránky, zda by Vám vyhovoval univerzální balíček. Jinač se můžeme individuálně domluvit podle Vašich potřeb a přání. Přeji pěkný den. Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?