Fotograf - Rožnov pod Radhoštěm 23.2.2023

Ahoj, sháníme fotografa na celodenní focení svatby v Rožnově pod Radhoštěm nebo okolí 23. 2. 2023. Našel by se tady někdo? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@kackac23 Dobrý den, mohu nabídnout své služby, více ve zprávě nebo webu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji se do diskuse, termín mám volný a rád Vám svatbu nafotím. Fotíme ve dvojici společně s manželkou. Na mém webu najdete informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás. Jsme dvojice svatebních fotografů Patrik & Radka. Bylo by nám potěšením s vámi spolupracovat. Informace ke svatebnímu focení jsou v odkazu https://okemfotografa.cz/cenik/inform... Patrik a Radka Schöberovi - svatební fotografové
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, zimní svatby jsou docela ojedinělé a o to zajímavější! Bylo by mi ctí, se té Vaší účastnit jako fotograf. Když tak mrkněte i ke mně na stránky. Třeba se Vám můj přístup focení zalíbí 🙂 V.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, nabízím svoje služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Fotky ze svatby dostanete do tří týdnů od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme má tvorba na webových stránkách, ráda nafotím Váš svatební den. 🙂 S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme služby jak svatební fotografie, tak i video. Rádi fotíme lásku takovou, jaká doopravdy je. Vytváříme momenty, na které se budete chtít dívat i když budete staří a šediví, a které vám budou vždy připomínat emoce vašeho svatebního dne. 🙂 S pozdravem,
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@kackac23 Krásný den, ještě mám volno 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?