Fotograf reportážní styl - 19.9.2020 okres Vlašim/Benešov

Dobrý den, sháním fotografa na naši svatbu. Jedná se o malou svatbu okolo 30 osob (z toho asi 10 dětí - včetně našeho ročního, takže o nestandartní situace bude rozhodně postaráno 🙂). Styl fotografie je nám nejbližší reportážní, tj. pozorovat, fotit momentky etc. - prostě zachytit náladu svatebního dne. Nebráníme se ani běžným skupinkám, ale vysloveně si nepřejeme focení ve stylu svatebního editorialu (takové ty vyumělkované fotky se složitým aranžováním). Specifikem svatby bude ne úplně běžný průběh, kdy svatební hosté budou přijíždět cca na 11, a obřad (14.00) bude až po svatebním rautu - přípravy tedy budou probíhat jak dopoledne, tak i po obědě (minimálně oblékání do svatebních šatů), pak bude následovat dort, tanec a nějaká neorganizovaná zábava ve stylu garden party. Navrhněte tedy prosím i doporučený rozsah, s tím si úplně nevím rady. Konec bych si představovala asi s večerním rautem (19.00), věřím, že pak už se bude spíše "drbat", než ve velkém juchat. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mrknete k nam na web na svatebni balicky - zcarovat se s nimi da vzdy :) na strankach najdete i ukazky a ceny. Cestovne si neuctujeme. At vam vse klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, budeme moc rádi, pokud se podíváte i k nám na webové stránky :) naleznete tam vše podstatné. S přátelským pozdravem Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@helluc Hezký den, reportážní styl je můj šálek čaje. Termín mám volný, ale bylo by nutno zarezervovat jej do konce července. Pokud se moje tvorba bude líbit, dejte vědět a domluvíme se na předsvatební schůzce. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@helluc Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky 😊 S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
@helluc Dobrý den, také mám termín bolný, tak bych Vám ráda nabídla své služby. Do soukromé zprávy si Vám dovoluji zaslat další podrobnosti. Vše naleznete také na mém webu. Děkuji, přeji hezké pondělí. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách 🙂 Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mně na web. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, právě jsem Vám odeslal soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám připravím balíček na míru nebo můžete vybrat jeden z nabízených na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
@helluc Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky, máme předběžně vybráno 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Ráda Vám svatbu nafotím. Mějte se. Míša 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 Ráda Vám svatbu nafotím. Mějte se. Míša 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@helluc Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky, je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?