Fotograf Rájec-Jestřebí/Černá Hora 9.9.2023

Dobrý den, Hledám fotografa na malou svatbu, která se bude konat 9.9.2023 o 12 hod v Rájec-Jestřebí a poté pokračovat v okolí Černé Hory nebo Boskovic, max do 20 hod. Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám zatím volný a rád vám svatbu nafotím. Dělám přirozené fotky, žádné vykloubené pózy. Vy, vaše emoce a super momentky. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb Jestli hledáte pohodáře, se kterým je při focení sranda, tak jsem ten pravý 🙂 Mějte se pěkně Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vám nabídneme naše služby, váš termín máme stále volný. Pracujeme ve dvou, jsme z Brna a rádi za vámi dorazíme. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@kjnb Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě! Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Podívejte se na naše stránky a pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslala jste mi email, zaslal jsem vám nabídku S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím vás. Jsme dvojice svatebních fotografů Patrik & Radka. Bylo by nám potěšením s vámi spolupracovat. Informace ke svatebnímu focení jsou na našem webu, tak na to můžete mrknout. Patrik a Radka Schöberovi - svatební fotografové
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, nemáte ještě fotografa, kameramana, DJ či třeba fotokoutek s tiskem na svou svatbu? Napište 🙂 Videa: https://bit.ly/3oy4OPU 🎥 E-mail: info@tomasmichna.com 📩 Web s ceníkem: www.TomasMichna.com/cs 💰
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?