Fotograf - Průhonice u Prahy 5/6/2021

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu dne 5.6.2021 v Průhonicích u Prahy, jednalo by se o nafocení obřadu + společné a rodinné focení po obřadu (cca 2-3 hodiny focení). Prosím o cenové nabídky a odkaz na vaši práci. Děkuji, Alena.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám ještě volný, pokud by se Vám líbila má tvorba, můžete se mi ozvat přes kontaktní formulář/e-mail na webových stránkách nebo do zprávy a ráda se s Vámi domluvím na detailech. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby náhodou, platí vše, co jsem již posílal do zprávy v rámci facebook skupiny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný...na mou práci můžete kouknout na FB, IG nebo zde. Hezký den Michaela 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Váš den zaznamenám 🙂 Informace zde: https://www.sonrisa.cz/p/svatebni-fot...
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, jsem z Prahy, termín mám volný, ráda se Vás ujmu :) V případě zájmu o mé služby se ráda domluvím na termínu předsvatební schůzky. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Álo, posílám SZ nebo koukněte na web
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím volný. Pokud Vás zaujme moje tvorba, moc rád nafotím Váš svatební den. Více informací a kompletní ceník naleznete na mých stránkách. Bude mi ctí zachytit Váš svatební příběh 🖤 • • •
Odpovědět
Profilova fotka
@ala_malatova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš termín máme volný a budeme moc rádi k dispozici. Veškeré informace naleznete na našich webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, píšu vám soukromou zprávu včetně cenové nabídky. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?