Fotograf pro svatbu 6.6.2016 - okres Havlíčkův Brod

Ahoj, hledáme fotografa na svatbu v Rozsochatci (u Havl. Brodu) na termín 6.6.2016. Rádi bychom celodenní focení - příprava, obřad, společné novomanželů, tanec a část párty. Svatba bude střední cca 60 hostů. Děkujeme za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, zaslala jsem Vám nabídku do zprávy, termín máme volný. Foto + video (včetně dronu) již od 5500,- :-)
Odpovědět
Ahoj, my jsme měli Davida Mahla, celodenní focení za 5 000,-, ale nevím jak letos jestli trochu nepodražil, ale více jak 7000,- to nebude. Pošlu ti do zprávy moje fotky od něj. Udělal nám i krátké video:) Přeji hezký den Hana M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, napsal jsem Vám proto zprávu. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem. Ukázku mé práce najdete zde na kartě nebo na našem webu a facebookových stránkách :) Hezký den, Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si přiložit několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@nikvi Dobrý den. 6.6.2016 Vám svatbu mohu nafotit. V profilu a na webu pod příspěvkem najdete ukázky a ceníky. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Zatim take hlasim volny termini. Posilam vice info do zprav :D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu nabídnout volný termín. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Klidně prozatím koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud Vás zaujme má práce, ozvěte se. S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidáváme s nabídkou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný. Pokud Vás osloví moje práce (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný ;) Vráťa Jenšík
Odpovědět
@nikvi Katerina Laskova z Habru u Hb
Odpovědět
Profilova fotka
@nikvi Dobrý den, termín mám volný, nabídku máte ve zprávě. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám nabídnu své fotografické služby, podrobné informace o mojí práci a o cenách naleznete na našem webu anofoto. s přáním krásného dne Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Stránky i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. Termín mám neobsazen. Pokud vás styl zaujme, sejdeme se na předsvatební schůzce, seznámíme se, podepíšeme smlouvu a vyfotíme několik předsvatebních záběrů. V nabídce mám i výhodné balíčky foto+video (2 lidé) nebo třeba automat na focení svatebních hostů s rychlým tiskem Fotobot. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaše datum mám volné a budu rád pokud Vás svou tvorbou zaujmu. Základní informace mám na webu a detaili reším na předsvatební schůzce. Děkuji Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a velice rád Váš den nafotím. Nabídku zasílám zprávou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se k nám na profil nebo na naše stránky, rádi Vám svatbu nafotíme :) Termín máme volný a jsme velmi flexibilní. Nabídku jsme schopni vytvořit dle Vašich možností a vše je na domluvě :) Těšíme se! Rosalie Dančová/grafiweb.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikvi Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, tento termín mám volný. Nabídku jsem Vám poslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, doufam, ze se v te zaplave nabidek neztratim, take mam volny datum a rada bych Vam prijela svatbu nafotit. Ukazky najdte na mem web, fotky celych svateb na profilu. Cenik zasilam ve zprave. Mejte hezky vikend Katka
Odpovědět
Děkujeme mockrát za všechny nabídky :-) Po těžkém výběru z krásných portfolií jsme fotografa vybrali. Již prosím nezasílejte další nabídky, poptávka je ukončena. Děkujeme :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?