Fotograf pro stydlivé, 16.6.2019, Praha

Profilova fotka
Ahoj, hladame fotografa na svadbu dna 16.6.2019 o 11:00 tj. nedela. Obrad bude v Kostole nejsvetejsiho Salvatora Praha 1, pak presun na hosinu Praha Uhrineves. Chceli by sme fotenie obradu, spolocne fotenie s najblizsou rodinou na hostine a pak novomanzelske fotenie v blizkej prirode/parku, praca cca na 6-8 hodin. Obaja s partnerom sme dost stydlivi a nemame radi fotenie, preto by sme ocenili trpezliveho fotografa, kt. by s nami vedel pracovat :D Dakujeme za nabidky :) Alzbeta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Jsem z Prahy a svatbu jsem již v tomto kostele fotila. Více ukázek naleznete na mých webovkách :) Přeji pěkný víkend, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
@thebet Dobrý den, rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Kdyby se vam libila moje prace, tak se klidne ozvete a vzhledem k tomu, ze se jedna o nedeli, tak bysme mohli vymyslet nejakou prijatelnejsi cenu;) Hezky vikend
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídnu svoje služby ;) Přeji krásný zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda se stanu Vaší svatební fotografkou. Umím vytvořit příjemnou atmosféru a focení je pak pro novomanžele hračka :) Více fotografií včetně ceníku naleznete na mém webu. Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Uhříněvsi, svatby v kostele fotím asi víc než jinde a moje speciální vlastnost je být neviditelná :-) Alespoň to tvrdí moje nevěsty a jejich rodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, dakujem moc za vsetky nabidky tady a v spravach! :) Postupne ich prejdem a prip.sa ozvem. Dakujeme! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem, veškeré informace najdete na mém webu:) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný. Náš styl je reportážní, a tak o nás ani nevíte, proto bychom pro Vás mohli být ideální.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám rád nabídl své služby.:) Více informací na mém profilu, či webu.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Trpělivost je moje druhý jméno :) Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Zvládneme to :) Napište mi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?