Fotograf pro malou svatbu v Lomné(beskydy) na 30.4.2016? :-) :-)

Profilova fotka
Ahoj,nevíte někdo o fotografovi,na malé svatbě koncem dubna? Bude tam hodně dětí i psů :-) :-) hlavně teda já a budoucí muž :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mně na webovky. Pokud by Vás tvorba zaujala, tak se můžeme nezávazně sejít a celý Váš den probrat. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@hobbit Dobry vecer, hlasime volno;) Jindrich a Pavla Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
@hobbit Dobrý den, Váš termín mám volný. V Lomné to znám, byla jsem v okolí párkrát na dovolené :-) Pokud Vás moje tvorba zaujme, ráda přijedu, Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy. Hezký večer, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín mám zatím volný, klidně koukněte na stránky. Najdete tam vše co je potřeba - ceník, fotografie kontakty apod. Hezkou neděli přeji. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@hobbit Přejeme prima den, máme rádi děti i psy... :-) Termín máme volný a rádi dorazíme, konkrétní nabídku včetně ceny tak zasílám do interní zprávy... :-)
Odpovědět
Doporučuji Michala Krusberského. S ním neprohloupíte. Je milý a velmi vstřícný. Fotky předčily naše očekávání..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky hlásím volný termín :) Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám ještě termín volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se ;) Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, mrkněte na web.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Lomnou miluju, mám tam babičku. Pokud Vám moje práce zaujme, napište mi, nabídnu Vám extra podmínky. Lukáš Urban
Odpovědět
Profilova fotka
I já mám termín volný, koukněte na můj web kde jsou ceny a momentáln zde probýhá i soutěž. Svatební fotograf Lukáš Černý
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Na ukázky mé práce se můžete podívat v mém profilu popřípadě na mých webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám také Váš termín zatím volný ;) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@hobbit Dobrý den, já mohu doporučit z nejbližšího okolí @marlinphoto (Ostravsko). Z Rožnova pod Radhoštěm fotograf Ryszard Perzynski. Nebo vzdálenejší foto dvojici (Brněnsko) @photo_nejedli . Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?