Menu Forum

Fotograf pro malou svatbu v Lomné(beskydy) na 30.4.2016? :-) :-)

9. pro 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
hobbit
1
Registrovala se 5. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
fotoportrét
fotoportrét
hobbit
1
Registrovala se 5. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
 Ahoj,nevíte někdo o fotografovi,na malé svatbě koncem dubna? Bude tam hodně dětí i psů emoticon emoticon hlavně teda já a budoucí muž emoticon emoticon
5. pro 2015 v 19:26  •  Svatba byla v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně se koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
5. pro 2015 v 19:39  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
koukněte i ke mně na webovky. Pokud by Vás tvorba zaujala, tak se můžeme nezávazně sejít a celý Váš den probrat.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
5. pro 2015 v 19:45  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

14
 @hobbit Dobry vecer, hlasime volno;)
Jindrich a Pavla Nejedli
5. pro 2015 ve 20:08  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

@hobbit Dobrý den,
Váš termín mám volný. V Lomné to znám, byla jsem v okolí párkrát na dovolené emoticon Pokud Vás moje tvorba zaujme, ráda přijedu, Posílám pár fotek na ukázku a cenovou nabídku do zprávy.

Hezký večer, Mariana
5. pro 2015 ve 20:25  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Tento termín mám zatím volný, klidně koukněte na stránky. Najdete tam vše co je potřeba - ceník, fotografie kontakty apod.
Hezkou neděli přeji.
Lukáš
6. pro 2015 v 09:41  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
renardproduction
Renard Production: Svatební fotografie & video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
12

“Klip z nádherné slovenské veselky Marty a Matuše plný deště. :-) Od renardproduction.com https://www.youtube.com/watch?v=ruZxdXJPAHM”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
renardproduction
Renard Production: Svatební fotografie & video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
12

“Klip z nádherné slovenské veselky Marty a Matuše plný deště. :-) Od renardproduction.com https://www.youtube.com/watch?v=ruZxdXJPAHM”
(Před 1 měsícem)

@hobbit Přejeme prima den, máme rádi děti i psy... emoticon
Termín máme volný a rádi dorazíme, konkrétní nabídku včetně ceny tak zasílám do interní zprávy... emoticon
6. pro 2015 v 09:49  •  www.renardproduction.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 566 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuji Michala Krusberského. S ním neprohloupíte. Je milý a velmi vstřícný. Fotky předčily naše očekávání..
6. pro 2015 v 09:50  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

Foto a video - Region Olomouc

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den,

taky hlásím volný termín emoticon

Tomáš Javůrek
6. pro 2015 v 10:55  •  www.tomasjavurek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,

i já mám ještě termín volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na FB a webu), ozvěte se ;)

Filip
6. pro 2015 ve 14:22  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, mám volno, mrkněte na web..
Soňa Goldová
6. pro 2015 v 19:19  •  www.sonagoldova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukasurban (33 r.)
Lukáš Urban - fotourban.cz
Lukáš Urban PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
6
fotoportrét
fotoportrét
lukasurban (33 r.)
Lukáš Urban - fotourban.cz
Lukáš Urban PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
6
 Dobrý den,
Lomnou miluju, mám tam babičku. Pokud Vám moje práce zaujme, napište mi, nabídnu Vám extra podmínky.
Lukáš Urban
6. pro 2015 ve 21:08  •  www.fotourban.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 10 měsíci)

I já mám termín volný, koukněte na můj web kde jsou ceny a momentáln zde probýhá i soutěž.

Svatební fotograf Lukáš Černý
7. pro 2015 ve 12:54  •  www.lukascerny.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mari1111021
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

fotoportrét
fotoportrét
mari1111021
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Dobrý den. Rád bych Vám nabídl své služby. Na ukázky mé práce se můžete podívat v mém profilu popřípadě na mých webových stránkách.
7. pro 2015 v 19:42  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby. V případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
8. pro 2015 v 19:07  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý večer,

mám také Váš termín zatím volný ;)

Vratislav Jenšík
8. pro 2015 ve 22:56  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@hobbit Dobrý den, já mohu doporučit z nejbližšího okolí @marlinphoto (Ostravsko). Z Rožnova pod Radhoštěm fotograf Ryszard Perzynski. Nebo vzdálenejší foto dvojici (Brněnsko) @photo_nejedli . Třeba by Vás jejich práce oslovila. S pozdravem Martin Lysek emoticon
9. pro 2015 v 07:48  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “vkladaj max. 3 kusy fotografií”
23. bře ve 13:26 • fotoallin