Fotograf Přerov a okolí

Fotograf Přerov, Kroměříž ? 12.6.2021 🙂 Prosím i s přibližnou cenou příapdně. Děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Napsala jsem zprávu.😊
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Fotím po celé ČR. Pokud jedu někam dál, účtuju jen polovinu cesty, aby náklady za dopravu nebyly tak vysoký. V ceně svatebního focení je předsvatební párový focení a zapůjčení polaroidu. Fotky ze svatby dostanete do 14 od svatby (fleška + vytištěný fotky). Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska2310 Dobrý deň, písal som Vám správu :-)
Odpovědět
Zkuste Andrea Chodníčková 🙂 z Holešova
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda za Vámi přijedu. Ceník zde na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujmou ceny a porfolio na mých stránkách, ráda Vám nafotím Váš svatební den. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný 🙂 ...moc ráda přijedu nafotit vaši svatbu. Více: na webu
Odpovědět
Profilova fotka
@beruska2310 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme svatební dokumentaristi pro ty, kteří se opravdu našli. Převyprávíme vaší lásky s něhou, humorem a elegancí. A za ty příběhy půjdeme třeba světa kraj. Nechte, aby naše fotografie mluvila za nás. Podívejte se na náš web . Přepravíme váš příběh, aby se uchoval navždy. Duc & Iva
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?