Fotograf praha termin 4.6.2016

Dobrý den, prosím o tipy na sikovneho a originalniho fotografa pro uvedený termin a místo.předem děkuji. L
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého večera Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den Lucie, to budu mozna ja :) ;), 10 let zkusenosti foceni svateb v Anglii, letos prvni sezona v CR, mrknete na muj profil, popr webovky, cena celodenniho foceni je 9tis kc, rada s Vami proberu podrobnosti. Hezky vecer Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda vám nabídnu naše služby. Celodenní svatby fotíme vždy ve dvou fotografkách. Více ukázek naší práce naleznete na facebooku nebo na stránkách. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Budeme se moc těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, zaslal jsem Vam interni postu. Prikladam jeste nekolik fotek na ukazku nasi prace. S pozdravem, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, také se připojuji s nabídkou. Termín mám stále volný. Koukněte prosím na můj web, kde najdera mé portfolio, galerie svateb i ceník či třeba sem na můj profil na beremese.cz, kde jsou i reference od klientek. Pokud vás moje práce zaujme, prosím kontaktujte mě. Díky a hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie0004 Dobry den, Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rády bychom Vám nabídly naše fotografické služby. Jsme dvě fotografky z jižních Čech, ale fotíme po celé republice i mimo ni. Termín Vaší svatby máme zatím neobsazený, takže bychom mohly být na vaší svatbě obě dvě (cena se nemění). Více fotografií a ceník naleznete na našich stránkách. Budeme se těšit na možnou spolupráci Hezký den Bára & Nela (FOTOFACE)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vámi poptávaný termín mám také volný. S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie0004 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Dobrý den, všem děkuji za nabídky a reakce, jakmile budu mít chvilku, vše projdu a ozvu se s žádostí o případné bližší info.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Samozřejmostí je smlouva, mou předností je nenarušování obřadu a nevyumělkované fotky :) Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník, při včasném zamluvení termínu možná sleva.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucie0004 Můžete mrknout i k nám - 4.6. je poslední červnový sobotní termín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam volny a velmi rada bych Vam nabidla sve sluzby. Ukazky praci najedete na mem profilu nebo webovych strankach. Cena svatby je 8-9tis, ale rada Vam zaslu podrobnejsi cenik. Hezky den Katka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem. Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi. Váš termín máme zatím volný a je možný balíček DELUXE.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Podívejte se na mé portfolio, třeba hledáte právě mne.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?