Menu Forum

Fotograf praha termin 4.6.2016

11. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lucie0004
1
Registrovala se 21. května 2015 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lucie0004
1
Registrovala se 21. května 2015 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, prosím o tipy na sikovneho a originalniho fotografa pro uvedený termin a místo.předem děkuji. L
31. led ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv.

S pozdravem

Martin Hnátek | MarLin Photography
31. led ve 20:19  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý večer. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na mých webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého večera

Marián Sopoliga
31. led ve 20:29  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby
BA (hons) Katerina Prokopova PRO

Foto a video - Region Olomouc
8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby

8
 Dobry den Lucie, to budu mozna ja emoticon ;), 10 let zkusenosti foceni svateb v Anglii, letos prvni sezona v CR, mrknete na muj profil, popr webovky, cena celodenniho foceni je 9tis kc, rada s Vami proberu podrobnosti. Hezky vecer Katka
31. led ve 20:39  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný večer, moc ráda vám nabídnu naše služby. Celodenní svatby fotíme vždy ve dvou fotografkách. Více ukázek naší práce naleznete na facebooku nebo na stránkách.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Budeme se moc těšit. emoticon
31. led ve 20:41  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

Foto a video - Region Praha
3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry den,
zaslal jsem Vam interni postu. Prikladam jeste nekolik fotek na ukazku nasi prace.
S pozdravem,
Michal Kroupa, KKFOTO
1. únor v 06:45  •  www.kkfoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
zezufoto (36 r.)
ZeZu foto
Ing. Zuzana Zezulová PRO

47

“Poslední volné termíny: červen: 13.6 , červenec: 10.7. / 11.7. , srpen: 7.8. / 21.8.”
(Před 1 rokem)

Zdravím Vás,

také se připojuji s nabídkou. Termín mám stále volný. Koukněte prosím na můj web, kde najdera mé portfolio, galerie svateb i ceník či třeba sem na můj profil na beremese.cz, kde jsou i reference od klientek.
Pokud vás moje práce zaujme, prosím kontaktujte mě.

Díky a hezký den, ZeZu
1. únor v 08:19  •  www.zezu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elenatokareva
EltoPhoto
Elena Tokareva PRO

fotoportrét
fotoportrét
elenatokareva
EltoPhoto
Elena Tokareva PRO

@lucie0004 Dobry den, Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu.
Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
1. únor ve 13:37  •  eltophoto.wix.com/photo  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotoface
FOTO FACE Photography
Barbora Fuhrmannová PRO

Foto a video - Region České Budějovice
2
fotoportrét
fotoportrét
fotoface
FOTO FACE Photography
Barbora Fuhrmannová PRO

2
 Dobrý den,

rády bychom Vám nabídly naše fotografické služby. Jsme dvě fotografky z jižních Čech, ale fotíme po celé republice i mimo ni. Termín Vaší svatby máme zatím neobsazený, takže bychom mohly být na vaší svatbě obě dvě (cena se nemění). Více fotografií a ceník naleznete na našich stránkách. Budeme se těšit na možnou spolupráci

Hezký den
Bára & Nela (FOTOFACE)
1. únor v 16:07  •  www.fotoface.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
tomasjavurek (27 r.)
Tomáš Javůrek
Tomáš Javůrek PRO

“Dobrý den, momentálně nabízím poslední volnou červnovou sobotu a to 4. 6. 2016 nevěsta přesunula termín na srpen :) V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat S přáním hezkého dne Tomáš Javůrek”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den,

Vámi poptávaný termín mám také volný.

S přáním hezkého dne

Tomáš Javůrek
1. únor v 16:35  •  www.tomasjavurek.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@lucie0004
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
1. únor ve 22:47  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie0004
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lucie0004
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, všem děkuji za nabídky a reakce, jakmile budu mít chvilku, vše projdu a ozvu se s žádostí o případné bližší info.
2. únor v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (38 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
janzeman (38 r.)
Svatební fotograf Jan Zeman
Jan Zeman PRO

1
 Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu.
Jan Zeman
4. únor v 18:08  •  svatbyzeman.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby. Samozřejmostí je smlouva, mou předností je nenarušování obřadu a nevyumělkované fotky emoticon Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník, při včasném zamluvení termínu možná sleva.
4. únor v 19:32  •  www.terezapechova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

@lucie0004 Můžete mrknout i k nám - 4.6. je poslední červnový sobotní termín emoticon
4. únor ve 21:24  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby

8
fotoportrét
fotoportrét
kadrapro (30 r.)
KADRASTUDIO - Svatby

8
 Dobry den, tento termin mam volny a velmi rada bych Vam nabidla sve sluzby. Ukazky praci najedete na mem profilu nebo webovych strankach. Cena svatby je 8-9tis, ale rada Vam zaslu podrobnejsi cenik. Hezky den Katka emoticon
5. únor v 07:59  •  www.kadrastudio.cz/portfolio/svatby/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotovinc
Svatební fotograf Michal Vinc
Michal Vinc PRO

fotoportrét
fotoportrét
fotovinc
Svatební fotograf Michal Vinc
Michal Vinc PRO

Dobrý večer,
rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru.

Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma.

Vše podstatné na webu.
10. únor ve 22:11  •  www.fotovinc.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra svoje kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
lacomedia (28 r.)
fotoValentovi
Petra Valentová PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
lacomedia (28 r.)
fotoValentovi
Petra Valentová PRO

2
 Dobrý den, rádi bychom vám nabídli naše služby s manželem.
Fotíme buď spolu nebo každý sám. Balíčky a ceny naleznete zde na mých stránkách nebo na internetové stránce fotovalentovi.

Váš termín máme zatím volný a je možný balíček DELUXE.
11. únor ve 13:53  •  www.fotovalentovi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý den. Podívejte se na mé portfolio, třeba hledáte právě mne.
11. únor ve 14:06  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí