Fotograf Praha 9.7.2016

Profilova fotka
Scháním fotografa na 9.7.2016 na focení v Praze. Cca na 8-10 hod. Pokud máte volno prosím o kontakt a zaslání ceníku do zpráv. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín hlásím volný. Jsem z Prahy a zasílám ceník do zpráv. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, nabídku zasílám zprávou.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný cenovou nabídku posílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Prahy. Ráda bych Vám na Váš svatební den nabídla svoje fotografické služby. Cenovou nabídku zasílám do zprávy. Daniela Foto pro Vás
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, reaguji na vaši poptávku, pokud by vás můj styl focení oslovil, velmi rád váš den D zachytím... Více fotografií je ke shlédnutí na mých stránkách, děkuji pokud jim věnujete svůj čas. Budu se těšit na případné setkání. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný, proto bych Vám rád nabídl své fotoslužby... Ukázky mé práce včetně ceníku a referencí naleznete na mém webu. Děkuji, pěkný den, S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @alexandrababosova, poslal jsem zprávu. Pavel
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, a tak jsem Vám poslal zprávu. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Inspirujte se v mém portfoliu na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam v tomto terminu volno. Podivejte se kdyztak na me webove stranky..vetsina svateb je focena v Angli, kde jsem 10 let pracovala. Denni sazba se pohybuje kolem 8tis kc. S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
@alexandrababosova Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla naše služby. Balíčky naleznete zde na beremese nebo na www fotovalentovi cz. Fotíme buď ve dvou, nebo fotím sama. Bude nám ctí zdokumentovat Váš nejšťastnější den :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já mohu...s pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Dekuji vsem za nabidky,ale fotografa uz mame,jen nestiham vsem odepisovat
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ano volno mám a velice ráda vám váš velký den vyfotografuji. Je dobré než se rozhodnete pro určitého fotografa shlédnout ucelené svatby. Jedna svatba má mít cca 40 záběrů a teprve tehdy pokud se záběry líbí je dobré se rozhodnout, Fotky je to jediné co vám po celý život bude upomínat nádherné chvíle překrásného dne? Tak ať jsou záběry také takové! Podívejte se prosím na naše stránky. V sekci Slide Show- video jsou výše uvedené ucelené svatby. Přeji krásný předsvatební čas Mirka Bendová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, zanechala jsem Vám zprávičku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovolím přispět :) Veškeré informace o nás na facebooku nebo na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@alexandrababosova Dobrý den, jsem z Prahy, tento termín mám volný. Vaši svatbu mohu nafotit do 5 tisíc. Budu ráda, když se ozvete. Zdenka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?