Fotograf Praha 8 - 3.3.2018

Dobrý den, hledám fotografa na naši malou svatbu. Nemáme moc rádi klasickou formu fotek (skupinové, se svědky, s rodiči, .... stejná póza jen se mění "doprovod" ) Svatba bude malá a krátká. Rádi bychom měli nějaké krásné fotky z přírody. Představa je taková, že bychom se sešli na fotografování před obřadem a poté bychom i rádi měli fotky z obřadu. Nechceme se vystavovat někde před úřadem a zdržovat ostatní před dalším programem. Hostinu fotit nechceme. Jsme introverti, nejsme fotogeničtí a nejsme rádi středem pozornosti. Máme malou dceru, které bude v té době rok. Najde se někdo, kdo by byl ochotný s námi strávit pár hodin a nerozčiloval se, když dcerka nebude zrovna spolupracovat? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu u toho moc rád...každé focení s dětmi je trošku výzva ☺. Koukněte na fotky a když to bude ono, rád se domluvím . Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Náš syn měl na svatbě 8 měsíců a víme, jak je to náročné s takhle malým prckem. Nabídku máte v SZ
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, radi vyfotíme. Máme dvě děti:) víme jak to chodí:) Nabídku posílám do SZ. S pozdaveem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu vám být jako fotografka k dispozici. S holčičkou se to určitě nějak zvládne. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný, posílám i do SZ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vám k dispozici :-)
Odpovědět
Napište mi vaši cenovou představu i cenovou do mejlu prosím a myslím, že se domluvíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem, nabídku s ceníkem posílám v soukromé zprávě :) Marie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Mám 2 malé deti, viem aké to je :) Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 3000 Kč. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám nafotím vaší významnou životní událost, mé portfolio se nachází na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?