Fotograf Praha 29.04.2017

Ahoj všem, mám otázku asi i na profesionály. Moje koordinátorka mi navrhla fotografy. Nejlevnější slečna je na celý den (10h) za 25tis. Mně se to zdá hrozně moc. Nevím, jestli je nutných celých 10h, ale zase se nafotí celý den i večer s přáteli. Obecně se nerada fotím, takže nemyslím, že budu mít nějaké nestandardní požadavky. Prostě pár fotek z kostela na Vyšehradě, nás dva, pár příbuzných, něco nenuceného s přáteli. Chápu, že je na tom práce dost i na post produkci, ale představovala jsem si částku kolem 15ti...je to vůbec reálné? Někdo nějaké tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zareaguji se svou nabídkou...tady je ukázka práce a více přidám do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, také si dovolím nabídnout si své služby. :) Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Cenově bych se vlezl v pohodě i do těch 15 tis. ;) Lukáš
Odpovědět
@standamat Moc Vám děkuji i za případné bližší info k nabídce :-)
Odpovědět
@lumaphoto Moc Vám děkuji za nabídku, prohlédnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obecně je Praha ve všem dražší než zbytek ČR... ještě že umíme cestovat :D Já mám obsazeno, ale kolega @petrnoxnovak by myslím měl mít volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@k_aca odesláno, budu se případně těšit :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Reálné to určitě je, záleží každopádně, jaký styl/čí práce se Vám líbí :-) (netuším, koho Vám navrhla...).
Odpovědět
Profilova fotka
Dorý den @k_aca, případně mohu být také k dispozici. Styl a další informace mám na webu. Fotím svatbu jako dokument - reportáž. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@k_aca Dobrý den, ceny fotografů se pohybují ve velice širokém rozmezí, lze najít někoho za pár tisíc, ale také někoho za několik desítek tisíc. Pokud vyberete fotografa v té vyšší cenové relaci, většinou je to sázka na jistotu, ale lze najít podobně dobré fotografy i za výrazně menší částky. Důležité je, aby Vám sednul styl focení daného fotografa, to zjistíte při shlédnutí portfolia. A pak bych neopomenul osobní schůzku, na které máte možnost se blíže poznat a zjistit, jestli si sednete s fotografem i osobně. Níže zasílám mou ukázku fotek. Pokud Vás zaujme moje portfolio, ozvěte se. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Ostravy-Klimkovic, takže mám trošku jiné ceny, třeba Vám budu vyhovovat ;-). Do limitu se určitě vejdu. Posílám nabídku do zprávy a sem pár fotek na ukázku. Do Prahy není problém zajet, několikrát ročně fotím i svatby v Čechách. :-) Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prahy. Více info na webu. Celý den 12h za 10000,- S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Více info zasílám do sz. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám stále volný, informace a portfolio najdete u mě na webových stránkách. V případě zájmu se ozvěte a já Vám termín do osobního setkání nezávazně zarezervuji. S pozdravem Míra Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, i já mám zatím duben volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové balíčky a další info k focení), ozvěte se pro přesnější cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim Vas, za 15 mohu nabidnout bud 8 hodin a predsvatebni foceni a nebo 10 hod bez predsvatebniho foceni. vice info na mem webu. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím mám volno, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
@k_aca Dobrý den! Potěší mě, když se podíváte též na mou tvorbu. Odkaz na svatební webové stránky naleznete hned pod vloženou fotkou. S pozdravem Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, bližší info zasílám do sz. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vás pozval na prohlídku mého profilu a webových galerií. Tento den mám zatím volný. Pokud se Vám má tvorba bude líbit a zaujme Vás, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám odpovím na každou Vaši otázku. S úctou Vojta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, reálné to určitě je a rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?