Menu Forum

Fotograf Praha 12. září 2015?

26. zář 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
icekafe (28 r.)
Registrovala se 12. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2015
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
icekafe (28 r.)
Registrovala se 12. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2015
    Region Praha
 Sháním fotografa na malou, netradiční, městskou svatbu o šesti lidech. cca 4-5 hodin focení. Nepotřebuji 200 fotografii, ale pěkně, zajímavě zdokumentovat náš den pro rodinu a přátele, kteří na svatbě nebudou emoticon. Díky
12. srp 2015 v 09:26  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

Foto a video - Region Brno
5
fotoportrét
fotoportrét
matousbarta (31 r.)
Matouš Bárta - fotograf
Matouš Bárta PRO

5
 Dobrý den, Váš termín mám zatím volný a velmi rád přijedu.
12. srp 2015 v 09:44  •  www.matousbarta.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, tento termín mám volný. Podívejte se na můj web a případě zájmu mne kontaktujte.
12. srp 2015 v 10:15  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Váš termín mám ještě volný, stačí kouknout na mé práce na webu a jestli se Vám budou zamlouvat, můžeme se domluvit na spolupráci
Přeji hezká den.
Lukáš
12. srp 2015 ve 12:26  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

1
 Dobrý den,
daný termín mám volný a moc rád vám nafotím vaši svatbu. Ceník a portfolio naleznete na mých stránkách. Pokud se vám moje práce líbí, napište mi. Aleš
12. srp 2015 ve 23:11  •  www.alesnahly.blogspot.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stavka
Registrovala se 14. října 2014 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
stavka
Registrovala se 14. října 2014 na beremese.cz. Přidala 11 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Nás fotila paní Petra Šebestová -> www.svatebnifoto.cz emoticon fotky byly opravdu moc hezké, zkuste třeba i tam emoticon uvidíte zda má volno :/ My jsme volali asi ale tři nebo čtyři měsíce dopředu, tak nevím zda Vám to bude stačit :/
17. srp 2015 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emisek15
Registrovala se 27. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 16 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
emisek15
Registrovala se 27. prosince 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 16 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Je pravda, že se většinou focení domlouvá delší dobu dopředu….
19. srp 2015 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
svatbaspribehem
Svatba s příběhem
Kateřina a Ondřej Kaftanovi PRO

Organizování svateb - Region Praha
39

“Nedávno jsme spolu s Natural Flowers - květiny & dekorace připravovali květiny a dekorace se svatební tematikou pro novou kampaň RWE/Innogy. Na výsledek se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=b---Vk8WEFI Příprava a realizace: Svatbaspribehem.cz a Natural Flowers - květiny & dekorace; dort: CupCakes Veronika”
(Před 2 měsíci)

Dobrý večer, tento termín se nám uvolnil a jsme z Prahy. Jestli chcete, mrkněte k nám (resp. na web mého muže věnovaný svatební fotografii).
19. srp 2015 ve 21:48  •  www.svatbaspribehem.cz www.ondrejkaftan.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bernatt
Registrovala se 24. září 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bernatt
  • Neví, kdy bude svatba
 Dívala jsem se na ty fotky od paní Šebestové a teda třeba zrovna tahle http://www.svatebnifoto.cz/fotogalerie/64.jpg se opravdu povedla emoticon))) už bych se chtěla vdávat emoticon)))
24. zář 2015 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emisek15
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
emisek15
  • Neví, kdy bude svatba
 taky se na to těším … zatím jsme zařizovali doma svatbu jen mým dvou bratrům…
25. zář 2015 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bernatt
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bernatt
  • Neví, kdy bude svatba
 To já jsem nezařizovala ani těm svým bratrům, protože žádného nemám emoticon)) ale snad brzo půjdu na tu svoji emoticon))
26. zář 2015 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí