Fotograf - Praha- 1.9.2018

Dobrý den, sháníme šikovného fotografa na naši svatbu, která bude 1.9.2018- Praha. Děkuji za nabídky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelanig Dobrý den Michaelo, přikládám pár fotek pro představu a více do zprávy. Termín mám ještě k dispozici. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelanig Krásný den Michaelo, odpověděl jsem vám na e-mail. :) Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Michaelo, také já bych Vám rád nabídl své služby. Termín mám volný, zaměřuji se na přirozený styl, tedy nestrojené fotografie a skutečné emoce. Zároveň se při svatbách snažím být zcela neviditelný, což se mi podle recenzí spokojených klientů snad daří. Moc rád Vám poradím ohledně plánování svatby a samozřejmě Vás rád uvidím i na nezávazné svatební schůzce, která je zdarma. Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, Určitě by bylo dobré napsat termín svatby. Mojí kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se přidávám. Vše potřebné najdete na mých stríánkách a pokud vás styl zaujme, nebojte se ozvat;)
Odpovědět
@weddingsphoto_cz Dobrý den, termín je samozřejmě v poptávce....
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelanig Pěkný den, omlouvám se omylem jsem poslal vzkaz s větou, která tam nepatřila, už to nejde zpětně opravit. Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, v tento termín mám zatím volno. Pokud by má práce a nabídka (vizte webové stránky) zaujala, neváhejte se ozvat ;-). S pozdravem... Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. Přeji vše jen dobré S pozdravem Filip
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@michaelanig Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, i já si dovoluji připojit se ke kolegům se svou nabídkou.:) Více informací na webu či kartě, budu se těšit.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Děkuji všem za nabídky. Již máme vybráno :). Hezký den všem.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?