Fotograf Praha 1.9.2017

Profilova fotka
Hledáme fotografa, který by nám nafotil obřad na Staroměstské radnici a nějaké fotky na Starém městě. Hostina nebude, takže se bude jednat pouze o 2-3 hodiny focení. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tady je pár fotografií a více posílám do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na ceník se můžete podívat zde: www.hanagarcicova.cz/cenik Bylo by mi ctí zvěčnit Váš den. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaši svatbu. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Radi vyfotíme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
doporučuju Ivetu Neubauerovou z fotoateliéru Nook... :-) Má supr ceny, kdybys chtěla vidět její práci, mrkni ke mně do alba na fotky z Vyšehradu. Bude nám fotit i svatbu. Jinak na facebooku ji najdeš tady: https://www.facebook.com/FotoatelierN...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nafotím vaši svatbu. Jsem z Prahy, takže umím najít vhodná zákoutí pro foto bez milionu turistů. Více info na mém webu. Přeji krásný den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?