Fotograf Plzeň, 18.8.2018

Dobrý den, sháním fotografa na den 18.8.2018. Svatba 10 km od Plzně. Za nabídky děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vyfotím vaši významnou životní událost, mé portfolio lze navštívit na FB stránce Portréty a svatby viz níže a na mém profilu, o nápaditost není nouze .Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
@martinka3991 Dobrý večer Martino, když budou moje fotky to pravé, rád přijedu fotit Vaš svatební den. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
@martinka3991 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Ráda Vám Vaši svatbu vyfotím. Termín mám zatím ještě volný, takže pokud by Vám seděl můj styl, napiště mi a určitě se můžeme domluvit. Krásný den <3
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a případně vše potřebné zjistíte u mě na webu. Hezký den přeji. Kuba
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já nabízím své fotografické služby. Více fotografií najdete na mém profilu či webu. Pokud vás zaujmou, napište mi prosím vaši konkrétní představu do zprávy či po e-mailu. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do SZ
Odpovědět
@martinka3991 Dobrý večer Martino poslal jsem Vám zprávu díky Radek
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?