Fotograf Plzeň 18. 6. 2016

Ahoj, hledám fotografa za rozumnou cenu na naši svatbu, která se bude konat v Plzni 18. 6. 2016. Prosím o tipy, nabídky. Všichni jsou nějak rozebraní :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj a jaký máš budget? Já budu mít Lucii Sekerkovou, která má v ceně již cestovné ať by za tebou jela kamkoliv. a je s ní naprosto boží komunikace. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany. Krásný den Mikuláš Křepelka
Odpovědět
@manelka88 Obřad máme od 17 hodin, takže bychom chtěli nafotit od příjezdu, obřad, skupinové + jednotlivé foto a začátek hostiny. Počítám tedy cca 4 - 5 hodin focení a rádi bychom se vešli do 7 - 8 tis. Kč. Můžeš mi prosím poslat odkaz na tu vaši fotografku. Díky
Odpovědět
My jsme měli Potůčkovi a spokojenost. Taky vím, že lidi docela chválí "Zvěčněte se", myslím, že jsou i tady na webu. A slyšela jsem dobré ohlasy i na Terezu Pechovou, není tak známá, mohla by mít ještě volno.
Odpovědět
Profilova fotka
@hvezdicka21 má různé balíčky,ale teda se mnou se domluvila individuálně za 9 tis, ale ja to mam mnohem na dýl na 10 hodin. Vyhrála Junior Czech Press Photo. Když si na facebooku (mam ho v praci zakazany tak nemůzu dat odkaz) najdeš Lucia Sekerková tak ti tam vyjede :) anebo www.sekerkovalucia.eu .
Odpovědět
Profilova fotka
@hvezdicka21 Krásný večer, ráda Vám nabídnu své foto služby, Váš termín mám ještě volný. Více na mém webu nebo na facebookovém profilu. Mějte se moc hezky. Petra Czernek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer. I já mám zatím tento termín volný. Ceny dle vašich představ a cestovné už zahrnuto. Podívejte se na mé portfolio nebo webové stránky. Přeji prima večer. Standa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také si dovolím nabídnout Vám své služby. Přeji hezký večer S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný, více o nás najdete na našem webu. přeji pěkný den :) Pavel Černý
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Inspirujte se v mém portfoliu na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
@hvezdicka21 Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@hvezdicka21 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby :) Samozřejmostí je u mne smlouva. Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník a další informace. Přeji hezký den
Odpovědět
Všem díky za nabídky a tipy. Už jsme fotografa vybrali :-).
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?