Menu Forum

Fotograf Plzeň 18. 6. 2016

9. únor 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
hvezdicka21
1
Registrovala se 16. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
hvezdicka21
1
Registrovala se 16. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Region Plzeň.
 Ahoj, hledám fotografa za rozumnou cenu na naši svatbu, která se bude konat v Plzni 18. 6. 2016. Prosím o tipy, nabídky. Všichni jsou nějak rozebraní emoticon.
19. led ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
manelka88
20
Registrovala se 18. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 233 příspěvků a 9 inzerátů. Má 6 přátel. Choceň, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
manelka88
20
Registrovala se 18. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 233 příspěvků a 9 inzerátů. Má 6 přátel. Choceň, Region Pardubice.
 Ahoj a jaký máš budget? Já budu mít Lucii Sekerkovou, která má v ceně již cestovné ať by za tebou jela kamkoliv. a je s ní naprosto boží komunikace. emoticon
19. led ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
ještě prosím zkuste mrknout na moji prezentaci. Termín mám prozatím neobsazený. Stránky s portfoliem i ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Třeba vás osloví. V nabídce máme i výhodné balíčky fotograf+kameraman (2 lidé) a fotoautomat s rychlým tiskem Fotobot, nejlepší zábavu pro vaše svatebčany.

Krásný den Mikuláš Křepelka
19. led ve 14:42  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hvezdicka21
1
fotoportrét
fotoportrét
hvezdicka21
1
 @manelka88 Obřad máme od 17 hodin, takže bychom chtěli nafotit od příjezdu, obřad, skupinové + jednotlivé foto a začátek hostiny. Počítám tedy cca 4 - 5 hodin focení a rádi bychom se vešli do 7 - 8 tis. Kč. Můžeš mi prosím poslat odkaz na tu vaši fotografku. Díky
19. led ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saffy
3
Registrovala se 9. května 2012 na beremese.cz. Přidala 116 příspěvků. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
saffy
3
Registrovala se 9. května 2012 na beremese.cz. Přidala 116 příspěvků. Region Plzeň.
 My jsme měli Potůčkovi a spokojenost. Taky vím, že lidi docela chválí "Zvěčněte se", myslím, že jsou i tady na webu. A slyšela jsem dobré ohlasy i na Terezu Pechovou, není tak známá, mohla by mít ještě volno.
19. led v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
manelka88
20
fotoportrét
fotoportrét
manelka88
20
 @hvezdicka21 má různé balíčky,ale teda se mnou se domluvila individuálně za 9 tis, ale ja to mam mnohem na dýl na 10 hodin. Vyhrála Junior Czech Press Photo. Když si na facebooku (mam ho v praci zakazany tak nemůzu dat odkaz) najdeš Lucia Sekerková tak ti tam vyjede emoticon anebo www.sekerkovalucia.eu .
19. led v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@hvezdicka21 Krásný večer, ráda Vám nabídnu své foto služby, Váš termín mám ještě volný. Více na mém webu nebo na facebookovém profilu. Mějte se moc hezky. Petra Czernek
19. led v 16:59  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
 Pěkný den,

termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout.

Lukáš

LUMA PHOTO
19. led v 18:08  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
standamat (44 r.)
Standamat-photography
Stanislav Matouš PRO

Foto a video - Region Most
3

“Tak myslím, že je čas začít sem tam přidávat fotografie a trošku svůj profil probudit....pořád to odsouvám, ale nikdo to za mě neudělá :-) ....tak uvidím jestli to nebude jen jedno z předsevzetí, které nechám padnout :-)”
(Před 6 měsíci)

Dobrý večer. I já mám zatím tento termín volný. Ceny dle vašich představ a cestovné už zahrnuto. Podívejte se na mé portfolio nebo webové stránky. Přeji prima večer.
Standa
19. led v 18:56  •  standamat-photography.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý večer,

také si dovolím nabídnout Vám své služby.

Přeji hezký večer

S pozdravem

Vratislav Jenšík
19. led v 19:02  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
anofoto
anofoto
BcA. Pavel Černý PRO

Foto a video - Region České Budějovice
3
fotoportrét
fotoportrét
anofoto
anofoto
BcA. Pavel Černý PRO

Foto a video - Region České Budějovice
3
 Dobrý den, váš termín máme zatím volný, více o nás najdete na našem webu.
přeji pěkný den emoticon
Pavel Černý
20. led v 09:51  •  www.anofoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
mariansopoliga
Marián Sopoliga Photography
Marián Sopoliga PRO

Foto a video - Slovensko
 Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Inspirujte se v mém portfoliu na webových stránkách.

Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu.

S přáním hezkého dne

Marián Sopoliga
20. led v 10:29  •  www.mariansopoliga.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elenatokareva
EltoPhoto
Elena Tokareva PRO

fotoportrét
fotoportrét
elenatokareva
EltoPhoto
Elena Tokareva PRO

@hvezdicka21 Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu.
Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
20. led v 16:34  •  eltophoto.wix.com/photo  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

@hvezdicka21
Dobrý večer,

jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete.

V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
21. led ve 22:46  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
oak_photography
OAK Photography
Olga Alia Krulišová PRO

5
 Dobrý den, nabízím Vám své služby.
23. led ve 12:27  •  www.oakphotography.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
terezapechova
♥ FOTO Tereza Pechová ♥
Tereza Pechová PRO

Foto a video - Region Plzeň
1

“Nabízím volné termíny na svatební a předsvatební focení; západní a jižní Čechy. Příznivé ceny, kvalita, individuální přístup :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, i já bych Vám ráda nabídla své služby emoticon Samozřejmostí je u mne smlouva.
Budu ráda, navštívíte-li můj profil a web, kde naleznete orientační ceník a další informace.
Přeji hezký den
23. led v 17:31  •  www.terezapechova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hvezdicka21
1
fotoportrét
fotoportrét
hvezdicka21
1
 Všem díky za nabídky a tipy. Už jsme fotografa vybrali emoticon.
9. únor v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí