Fotograf Pardubice 27.6.2015?

15. pro 201415

Ahoj, scháním dobrého fotografa na tento termín, máte někdo tip?

• @chiquita  Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, zasílám Vám interní zprávu. Mějte se moc hezky. Petra 🙂

• @chiquita  do pardubic kousíček🙂

• Třeba já? Mám volno 🙂

• Sponzor fóra
  • Máme termín volný, jen se domluvit 🙂

• Pěkný den,
    rád bych Vás a nastávajícího pozval k prohlídce mého portfolia a ceníku na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Máme i výhodné balíčky foto + video. Pokud by vás styl zaujal, rád se s vámi sejdu na nezávazné předsvatební schůzce, kde případně i sepíšeme smlouvu.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka

• Dobrý den,

také hlásím volný termín 🙂

Přeji hezký den

Vráťa

• Dobrý den, budete-li mít zájem napište nebo zavolejte. (Ukázky, cen i kontakt na webu) S pozdravem, René Volfík

• Dobrý den. Přidávám se k nabídkám volného termínu 😉 Více tady na profilu a ještě více na mých webovkách.
    Pěkný večer.
    Petra L.

• Pokud hledate dobreho fotografa, mela byste se mrknout ke me na web.

• Dobrý den, děkuji všem za nabídky, již mám vybráno..

• Dobrý den,

dovolím si nabídnout své služby. Při objednání svatby do konce roku nabízím slevu 10%.
    Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora

• Dobrý den,

termín 27. 6. 2015 máme stále ještě volný. Budeme rádi, když se podíváte na naše webové stránky. Nabízíme širokou nabídku svatebních balíčků.

S pozdravem

• @vlcekjan  Dobrý den, mohu poprosit o ceník, resp. balíčku B?

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Portrétní a svatební fotograf
    Ahoj, dobrý den, vítejte 🙂 Dělám práci, která baví, fotím radost a štěstí. Spolu uděláme Váš den, skvělým na věky 🙂 Honza Dikovský svatební fotograf
    Zdravím budoucí nevěsty,
    nabízím fotografické služby nebo fotokoutek za příjemné ceny, příjemný přístup a super zážitek. Vaše dotazy ráda zodpovím 🙂