Fotograf Panenský Týnec 9.9.2016

Dobrý den, je zde nějaký fotograf, který by zachytil náš jedinečný den za rozumnou cenu v Panenském Týnci dne 9.9.2016? :) Předem děkuji za všechny nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vyfotím na Panenský Týnec se hodně těším. Posílám SZ. S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@magickleo Dobrý den, rád nafotím Vaší svatbu, termín 9. září mám volný. Nabídku jsem Vám zaslal zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Váš termín mám zatím volný, jsem Vám tedy k dispozici. Mou tvorbu i nabídku s cenami najdete na mých stránkách. Do Panenského Týnce mám u obou svatebních balíčků v ceně i dopravu. Přeji příjemné vybírání! Robert Zauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád Vám nabídnu svlé služby, kdyby Vás zaujala moje práce ;-) Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama, rychle tiskne (16s)a ukazuje vše přímo na dotykovém displeji. Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Panenský týnec je místo, po kterém toužím od samého začátku mé kariéry svatebního fotografa, třeba se má touha naplní. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si připojit několik fotografií pro představu a bližší info přidávám do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Klidně prozatím koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám váš velký den vyfotím. Podívejte se prosím na stránky. Krásný den Mirka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu), ozvěte se. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, je...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný a velice rád vaši svatbu nafotografuji. Jsem vystudovaný fotograf na ITF v Opavě. Projděte si, prosím, mé internetové stránky. To je důležité! Fotografuji totiž svatby malinko jiným stylem - dokumentárně - tedy tak, jak svatba skutečně proběhla... bez množství portrétů, retuší, filtrů a opakujících se fotografií. Vzpomínka je pak ale trvalejší a připravím a odevzdám velice kvalitně vytištěné hezké album. Budu relativně drahý, ale pro mou letošní první komerční sezónu 2016 mám zaváděcí cenu a ta by pro vás mohla být zajímavá. Detaily na mých stránkách. Mějte hezký den. S úctou Tomáš Chadim
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?