Menu Forum

Fotograf Ostrava a okolí 23. 8. 2014

6. črc 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
luisiana13
Registrovala se 2. prosince 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
luisiana13
Registrovala se 2. prosince 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 1 příspěvek. Region Ostrava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Prosím, doporučte fotografa na svatbu 23. 8. 2014 na Jaškovské krčmě na Těrlické přehradě. Děkuji, Luisa
2. črc 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

Foto a video - Region Ostrava
7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
marlinphoto
MarLin Photo
Martin Hnátek PRO

7

“Srdečně Vás zveme na svatební veletrh do Kravař, který se uskuteční dne 8. a 9.11. Rádi Vás uvidíme, ukážeme nové fotografie z roku 2015 anebo si jen tak popovídáme Emotikona smile Chtěli bychom zdůraznit, že toto je první svatební veletrh konající se v Severomoravském kraji a také rozhodně nejkrásnější, neboť se koná na Kravařském zámku.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
podívejte se prosím na naše internetové stránky. V případě, že by Vás naše portfolio zaujalo, tak se můžeme sejít a probrat Váš svatební den.

Je to jeden z našich posledních termínů a rád Vám na něj vypracuji cenovou nabídku.

Hezký den

Martin Hnátek | MarLin Photography
2. črc 2014 ve 13:00  •  www.marlin-photo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Ostrava = Michal Szydlowski emoticon
2. črc 2014 ve 13:04  •  www.filipmatuska.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 577 příspěvků, 12 alb a 14 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
72
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 577 příspěvků, 12 alb a 13 inzerátů. Má 17 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Rozhodně MICHAL KRUSBERSKÝ!!! Je i tady jako profík na beremku.. Mrkněte na můj profil, na svatební album ;)
2. črc 2014 ve 13:05  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
cooke (33 r.)
♥ Lucie Macourková ♥ PHOTOGRAPHY
Lucie PRO

Foto a video - Region Přerov
20

“Uvolnily se mi svatební termíny 11.7. a 18.7. hezký den Lucka M.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, tento termín mám volný pokud se vám má práce bude líbit emoticon hezký den Lucie emoticon
2. črc 2014 ve 13:30  •  Svatba byla v září 2011  •  www.luciefoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
fotoportrét
fotoportrét
photo_nejedli
Photo Nejedlí - svatební fotografové
Pavla a Jindřich Nejedlí PRO

Foto a video - Region Brno
14
 Dobrý den,
sice nejsme z Ostravy, ale jezdíme po celé ČR a tento datum se nám nedávno uvolnil, proto ho rádi nabídneme.
J+P Nejedlí

P.S. pokud nás pamět neklame, tak Michal Szydlowski má ten víkend workshop.
2. črc 2014 ve 14:15  •  www.photonejedli.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i své služby. Zrovna jsem si říkal, že Ostrava je snad poslední větší město, kde jsem ještě nebyl a rád bych to napravil. Pokud se Vám bude moje práce líbit, určitě se můžeme domluvit. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z mé nabídky bych si neúčtoval cestovné.

Hezký den, Martin Pokora
3. črc 2014 v 09:56  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
mm_foto
Portrétní a svatební fotograf
Martin Mišo PRO

Foto a video - Region Olomouc
3

“Přidány nové fotky...stále jsou volné termíny. Rezervujte co nejdříve. Pomalu se plní.”
(Před 2 lety)

Zdravím, termín mám volný. V případě zájmu mě prosím neváhejte kontaktovat. Veškeré informace na webu ;)
3. črc 2014 v 19:36  •  www.mm-foto.org  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 10 měsíci)

Dobrý den, v případě, že ještě shánite fotografa, dovoluji si taky nabídnout své služby. Termín mám zatím volný a mohu nabídnout "last minute" slevu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
6. črc 2014 ve 20:29  •  www.sencak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí