Fotograf Ostrava a okolí 23. 8. 2014

Prosím, doporučte fotografa na svatbu 23. 8. 2014 na Jaškovské krčmě na Těrlické přehradě. Děkuji, Luisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na naše internetové stránky. V případě, že by Vás naše portfolio zaujalo, tak se můžeme sejít a probrat Váš svatební den. Je to jeden z našich posledních termínů a rád Vám na něj vypracuji cenovou nabídku. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Ostrava = Michal Szydlowski :)
Odpovědět
Rozhodně MICHAL KRUSBERSKÝ!!! Je i tady jako profík na beremku.. Mrkněte na můj profil, na svatební album ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný pokud se vám má práce bude líbit :) hezký den Lucie :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, sice nejsme z Ostravy, ale jezdíme po celé ČR a tento datum se nám nedávno uvolnil, proto ho rádi nabídneme. J+P Nejedlí P.S. pokud nás pamět neklame, tak Michal Szydlowski má ten víkend workshop.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Zrovna jsem si říkal, že Ostrava je snad poslední větší město, kde jsem ještě nebyl a rád bych to napravil. Pokud se Vám bude moje práce líbit, určitě se můžeme domluvit. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z mé nabídky bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volný. V případě zájmu mě prosím neváhejte kontaktovat. Veškeré informace na webu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě, že ještě shánite fotografa, dovoluji si taky nabídnout své služby. Termín mám zatím volný a mohu nabídnout "last minute" slevu. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?