Fotograf - Ostrava - 5.9.2015

Děkuji za Vaše rady a doporučení :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín vaší svatby máme ještě volný :) dovolím si vám poslat i soukromou zprávu. Prozatím se klidně mrkněte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobné popisy svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
@adriii jeden z mých posledních termínů:) ráda dojedu...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také přikládám nabídku mých fotografických služeb. Více mých fotografií naleznete na webu či fb. V případě zájmu, mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsem přímo z Ostravy, :-) Mohu nabídnout kreativní pojetí svatebních fotografií, např. díky vlastním vymyšleným rekvizitám a "kulisám" a spoustu emotivních momentek. Do soukromé zprávy Vám za chvilku pošlu nabídku. hezký zbytek dne, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v případě zájmu jsem Vám k dispozici. Vše potřebné najdete v profilu, případně se neváhejte ptát :) Mějte se... Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
@adriii Dobrý den, z Dolního Benešova mohu vřele doporučit Jana Vlčka a nebo Michal Szydlowski z Ostravy, třeba by Vás jejich práce mohla oslovit. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?