Fotograf - Ostrava 17.10.2015

Dobrý den, poptávám fotografa na 17.10.2015 v Ostravě. Pokud máte nějaké tipy nebo doporučení, budu ráda. Děkuji Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zatím máme volno;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, na Ostravsku fotíme letos několik svateb, rádi přijedeme i na tu Vaši. Termín máme volný. Naši aktuální tvorbu najdete na našem facebooku, web aktualizujeme. Pokud by Vás zaujala naše práce, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
@karkulkakh Dobrý večer, Váš termín mám zatím volný a jsem přímo z Ostravy (z Klimkovic). Posílám pár fotek na ukázku a informace do soukromé zprávy, hezký den, Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a byť nejsem z regionu, rád případně dorazím. Pro více informací se nezdráhejte zavolat či napsat. Rád Vám pošlu další ukázky své práce, resp. proberu možnosti a ceny.. Pěkný den a klidné přípravy! Jan Berghauer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu se ptejte na cokoli :)
Odpovědět
Profilova fotka
Naši svatbu fotil Martin Kubečka a byli jsme maximálně spokojeni. Fotky mám na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
Volno, rada dojedu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme ještě volný, dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně mrkněte na náš web. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?