Fotograf - Ostrava - 15.8. nebo 22.8.2015?

Trochu se nám to všechno komplikuje, takže budu ráda za nabídky volných šikovných ručiček :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, 22.8. mame posledni volny vikend v srpnu a radi za Vami v pripade zajmu prijedeme. J+P Nejedli
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i tyto termíny mám volné :-). Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, 22. 8. máme ještě volný. Rádi za vámi přijedeme a nafotíme vám svatbu. Klidně se zatím mrkněte na web, který máme uvedený na kartě. Najdete tam vše podstatné :) Budeme se moc těšit Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 15. i 22. mám volno, kompletní info najdete na webu a reference zde na profilu.. Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,tento termín je volný a mohu nabídnout své služby dle vašich požadavků. Ráda se s vámi sejdu osobně a projdu s vámi harmonogram dne kam zařadit vaše portrétování a další podrobnosti ohledně vašich představ svatební dokumentace. s pozdravem Petra Jansová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volný termín 22. 8. Na Ostravsku letos fotíme několik svateb, není pro nás problém přijet i za Vámi. Fotíme ve dvou, předsvatební schůzka i smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Aktuální tvorbu, informace o nás, fotobalíčky, jejich obsah a ceny najdete na našem facebooku, web právě předěláváme. Pokud by se Vám naše práce líbila, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
My jsme byli maximálně spokojeni s Michalem Krusberským - super přístup, nádherné fotky a příznivá cena.. Ale netuším, jak to má s volnými termíny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Ostravy a termíny mám prozatím oba volné. Více mých fotografií na webu. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Hezké dny přeje Radek Šviderský
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volné oba termíny. Pokud se Vám bude moje práce líbit, tak se určitě domluvíme. Při objednání balíčku "Top", nebo "Extreme" z ceníku na mých stránkách, bych si neúčtoval cestovné. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Děkuji Vám všem!!! Nakonec se nám podařilo zajistit původně chtěný zářijový termín. Fotografa tedy již máme zajištěného :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?