Fotograf Opava 25.5.2018

Hezký den, na poslední chvíli nám vypadl fotograf, termín svatby je pátek 25.5.2018, místo konání Ludvíkov (Vrbno pod Pradědem). Nevíte prosím o nějakém, který byl měl tento den ještě volno? Předem moc děkuji a hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
@marketavitaskova Dobrý den Markéto, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Markéto, tento termín máme volný. :-). Více informací máme na webových stránkách + kontakt na mne. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, Vámi poptávaný termín mám volný a bude mi ctí přispět Vašemu dni svou prací.:) Více informací naleznete na mém webu - od galerií s ukázkami všech krásných svateb, které jsem fotil, přes svatební balíčky až po kontaktní formulář.:) Budu se těšit! Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu i své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, dejte vědět. Těším se na setkání. S pozdravem, Michaela Kejdušová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín ještě volný mám. Pokud se Vám má práce bude líbit, ozvěte se :) Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
@marketavitaskova Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Jsem z Ostravy, takže co by kamenem dohodil :) Veškeré informace naleznete na mých webových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám také volno, kdyby Vás zaujala moje práce :) Přeji hezký zbytek dne Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
@marketavitaskova Dobrý den Markéto, nabídek tu máte dost, ale ještě jednu přidám....co kdyby to bylo ono a já bych se pod Praděd, moc rád podíval :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Focení svateb je naší vášní, proto i z Vašeho svatebního dne uděláme ten nejkrásnější den ve Vašem životě. Máme mnoholeté zkušenosti, praxi a především chuť nabídnout Vám to nejlepší. Vyberte si z námi nabízených balíčků na AZ-fotosluzby.eu, který Vám nejvíce sedne, nebo si prostřednictvím balíčku Individual podle Vašeho rozpočtu nastavte přesně takové služby, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Zachytíme to nejkrásnější a vytvoříme vzpomínky na celý život!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?