Fotograf na svatbu, Olomouc, 7.9.2019

Dobrý den, sháním fotografa na termín 7.9.2019. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste měla zájem, tak ten termín mám volný :-) Ceník bych poslala do emailu. Mé portfolio zde v profilu případně fb
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take mam volny termin. Kdyztak kouknete na moje stranky, kde najdete vse potrebne;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termí mám volný, kouknetě na mé stránky, kde najdete veškeré infomace:) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Ráda Vám zašlu svou nabídku. Jsem z Brna a do Olomouce je to v podstate kousek. S přáním krásných svatebních příprav Martina skrejvalovaphoto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@tereza_tre Dobrý den, termín mám volný a mohu být k dispozici. Více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Dobrý den, jsem z Olomouce, termín mám volný a když se Vám budou moje fotky líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací zasílám do zpráv, hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také mám volný termín a jsem kousek od Vás. Práce najdete na zdejších stránkách nebo na mém webu, hezký zbytek večera. Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přidávám se s volným termínem. Veškeré informace o mě naleznete na mém webu. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den ráda nabídnu své služby. Doprava zdarma a zbytek cen najdete na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Kontaktujte mne. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Článek se načítá
Dobrý den všem, děkuji Vám moc za nabídky na focení naší svatby. S přítelem si nabídky postupně procházíme a v brzké době se Vám ozveme. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?